5 июня 2015 в Киеве отравили более 20 собак, а милиция пыталась замять дело

5 июня 2015 в Киеве отравили более 20 собак, а милиция пыталась замять дело

Сообщение moder_1 » 05 июн 2015, 23:53

5 июня 2015 в Киеве отравили более 20 собак, стерилизованных и чипированных.
Прибывшие на место участковые Голосеевского района Ященко Василий Николаевич и Кривошей Александр Григорьевич отказывались работать, хамили волонтерам.

далее цитируем очевидца, депутата Киеврады Олену Ескину:
https://www.facebook.com/olena.yeskina/ ... 0552220802

"Герої" дня - працівники міліції Голосіївського району:
1. Кривошей Олександр Григорович, який заявив, що собак вбивати правильно та потрібно
2. Ященко Василь Миколайович (без дозволу знімає мене на свою камеру), який заявив, що міліція собаками не займається, сміявся над тим як собаки вмирають в конвульсіях та чомусь пропонував нам попросити гроші у Німеччини, щоб влаштувати нещасним тваринам "пишний похорон"

... і це після того як головний київський міліціонер Терещук відзвітував мені, що всі міліціянти пройшли інструктаж яким чином реагувати на факти вбивства тварин та будуть діяти відповідно до законодавства

"Герої" перелякалися, коли ми наполегливо їх попросили на виконання ЗУ Про міліцію викликати слідчо-оперативну групу, почали комусь телефонувати й скаржитися, що їх нібито депутат з волонтерами взяли в заручники й заблокували автівку. Потім вони, взагалі, втекли, кинув свій службовий засіб пересування. Правда, після одного дзвінка їх керівництву, вони дуже швидко повернулися виконувати свої обов'язки.

ПРОШУ МІНІСТРА ОСОБИСТО ТА КЕРІВНИЦТВО МВС УКРАЇНИ ВІДРЕАГУВАТИ ВІДПОВІДНО або С А М О Р О З П У С Т И Т И С Ь !
никто не знал, а я...Бэтмен!
Аватара пользователя
moder_1
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 4007
Зарегистрирован: 05 мар 2012, 22:28

Вернуться в Украина

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16