Колишній в'язень концтабору звернувся до Порошенка на захист тварин

Колишній в'язень концтабору звернувся до Порошенка на захист тварин

Сообщение moder_1 » 21 янв 2017, 19:02

Колишній в'язень концтабору звернувся до Порошенка на захист тварин
______
Пане Президенте!
Я поважаю вас як людину, яка взяла на себе відповідальність за цілу країну в такий складний період. Коли ми з вами познайомилися, я побачив у вас найважливіше – людяність. Саме тому вірю, що ви почуєте мій заклик. Справа в тому, що навіть в умовах війни ми маємо думати, в першу чергу, про дітей, від яких у майбутньому залежить доля України. Ми маємо виховувати їх на принципах патріотизму і гуманності, тобто любові до країни, ближнього і до кожної живої істоти. Змалечку дитині варто прищеплювати нетерпимість до насилля. Неприпустимо пропагувати радість жорстокості. Саме тому я прошу вас посприяти забороні дельфінаріїв та припиненню використання тварин у цирках.

Що таке ув’язнення в клітці, муштрування та експерименти, я знаю з власного досвіду. Відчув все це на собі під час перебування у фашистських концтаборах Аушвіц-Біркенау, Терезінштат і Маутхаузен.

Щодня я бачив, як знущаються з моїх друзів, і сам терпів знущання. Катам це подобалось, їм було весело, вони пишалися своїми досягненнями та вигадували все нові й нові забавки. Не витримав один в’язень, бери іншого та продовжуй експеримент. Сміх та оплески не раз можна було почути в стінах концтаборів. Людські страждання викликали у наглядачів радість. Щоразу, коли я дивлюсь рекламу циркових шоу або вистав у дельфінарії, я мимоволі порівнюю життя тварин-артистів із концтабором. Коли дивлюся, як бідні дикі тварини (леви, тигри, слони) метушаться в своїх тісних клітках, згадую себе. І так хочеться відкрити цю клітку і дати волю цим красеням.

Тварини, до яких відноситься і людина, хочуть жити вільно. Жити за своїми правилами, в зручних умовах. Як і кожен із нас… Я впевнений, що жорстоке ставлення до тварин виховує таких нелюдів як доктор Менгеле в Аушвіці (Освенцимі). Якщо дитині подобається, як тваринки в цирку під пильним оком і жорстким батогом дресирувальника виконують трюки, то в майбутньому їй може сподобатись, як відрізають лапи у бродячих тварин. Або ж їй сподобається дресирування людей.

На урочистостях з нагоди визволення з концтабору Маутхаузен я зустрів чудову людину, історика Кальтенбруннера. Я запитав його, чи не є він родичем відомого німецького нациста. Він відповів, що це його дядько. Під час розмови він зауважив, що його родич із дитинства був надзвичайно жорстоким, знущався з собак, котів та інших тварин. Хто знає, можливо, якби його батьки звернули на це увагу, то їхній син став би кращою людиною. Мені майже 92 роки, і я переконаний, що батьки, які хочуть виховати своїх дітей добрими й порядними людьми, повинні прищеплювати любов до тварин. Найважливіше, що треба змалечку прищеплювати дитині, це любов. Все це не порожні балачки.

Петро Олексійовичу, прошу вас почути мій заклик і нарешті зупинити знущання над живими істотами у мирних містах. Циркам із тваринами та дельфінаріям не місце в сучасній Україні!

З повагою, Ігор Федорович Маліцький

https://www.facebook.com/UAnimals.offic ... 1825555035
Вложения
16114705_1145001502221734_224044347696105736_n.jpg
16142782_1145001498888401_7384113093888195943_n.jpg
16142782_1145001498888401_7384113093888195943_n.jpg (52.71 КБ) Просмотров: 2605
никто не знал, а я...Бэтмен!
Аватара пользователя
moder_1
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 4007
Зарегистрирован: 05 мар 2012, 22:28

Вернуться в Украина

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron