Для тестування гумових куль відома німецька компанія SCHMEISSER використовували українських безпритульних соба

Для тестування гумових куль відома німецька компанія SCHMEISSER використовували українських безпритульних соба

Сообщение Alisa » 10 фев 2017, 23:52

Информация из ФБ:

Tamara Tarnawska
8 февраля в 18:35 ·
Чи знаєте ви, що для тестування гумових куль відома німецька компанія SCHMEISSER використовували українських безпритульних собак? !!!!!!!!!!!!!!
В грудні 2000 року мені до рук потрапила стаття із німецького журналу про зброю, з якого я довідалася про те, що давно заборонено у Німеччині, безкарно практикувалося у Києві. Зброєвиробник "Schmeisser International" перевіряв свій товар" на безпритульних собаках у Києві при допомозі представників органів влади міста та бізнес кіл. Стаття описувала як з метою перевірки з різної відстанні стріляли у київських cобак. Тварини переносили страшні муки. Їхніми муками ніхто не цікавився. Головне прибуток.... У Німеччині таке знущання над тваринами карається законом. Ось як звучить парагр.7 ст.4 Закону про захист тварин: "Експерименти над тваринами з метою випробування або вдосконалення зброї, боєприпасів та пристроїв для зброї заборонені" Німецькі виробники зброї вирішили знайти іншу країну, де до тварин ставляться як до сміття. І знайшли Це став Київ. Вони заснували Центр розвитку зброї у Kиєві. Вони мали гарні зв"язки Київским Університетом та Українською армією адже експерименти проводилися саме в медично-біологічному інституті при Київському університеті та Медичному інституті армії..... Спільно з Німецьким товариством захисту тварин нам вдалося привернути до цієї проблеми міжнародну спільноту, посольство Німеччини в Україні, Міністра охорони здоров"я України Віталія Москаленка, членів німецького парламенту, Світове товариство захисту тварин та інших...Я декілька разів у Берліні зустрічалася з представниками Партії зелених Німеччини. Нам вдалося розкрутити міжнародний скандал. Проти "Шмайссер Інтернаціональ" було порушено кримінальну справу, її представництва в Києві ліквідовано...
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Украина

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron