...я більше не працюю в Київському зоопарку

...я більше не працюю в Київському зоопарку

Сообщение Alisa » 26 июн 2014, 18:51

https://www.facebook.com/ZooOfficeUkraine

Открытое письмо.
опубликовали статус от Angelina Yar.

Дорогі однодумці!
З 27 липня 2014 року я більше не працюю в Київському зоопарку. Мене змусили підписати заяву.
Слово «звільнення» споріднене зі словом «воля». Звісно, я тепер матиму проблеми з пошуком роботи, однак мене переповнює радість – я отримала волю!!! Адже в зоопарку я, подібно заґратованим тваринам, гостро відчувала почуття неволі. На мою думку, усі люди, що працюють у цій комунальній установі, є невільниками: прості люди працюють тут заради жалюгідного заробітку, частина адмінперсоналу йде на компроміси з совістю заради завищених премій, а деякі – заради дрібних оборудків та можливості виносити крадене. А верхівка зоопарку є заручником своєї залежності від своїх незаконних прибутків, від корупційних схем, від своєї власної жадібності.
Восени 2010 року я прийшла працювати в зоопарк не зовсім за власним бажанням, а як мобілізований солдат армії зоозахисту. Я прагнула допомогти тваринам, намагалась змінити політику спілкування зоопарку зі ЗМІ, з громадськістю заради розвитку зоопарку. Разом із невеликим гуртом колег ми робили в цьому напрямку все, що могли. На жаль, поки що в суспільстві ще не визріли сили, які б цілковито подолали корупцію. На даний момент ми програли. Але усе лише розпочинається: в Україні сформувалася нова спільнота людей, яка не терпить брехні, подвійних стандартів, підлоти, якій обридла система казнокрадства, відкатів та хабарництва. Сьогодні йде процес побудови громадянського суспільства, формується нова міська влада, вилітають із зручних крісел задниці багатьох чиновників зі структури КМДА і Кирилюк зі своїми приспішниками не може бути винятком із нових правил життя.
Я та мої однодумці залишаємо за собою статус громадських спостерігачів та волонтерів Київського зоопарку. За нами стоїть слоник Хорас, горила Тоні та багато інших в’язнів зоопарку. Окрім того, ми й надалі будемо опікувати вільних котів Київського зоопарку. Моє звільнення не означає відсторонення від справи захисту цих тварин.
Я дуже вдячна моїм соратникам Олегу Андросу та Тетяні Андрійшиній за їхню здатність глибоко аналізувати проблеми зоопарку та за їхнє розуміння складної ситуації, в якій я перебувала, працюючи в зоопарку. Дякую і багатьом журналістам, які розуміли мене з півслова. Дякую тваринам зоопарку, які надавали мені сили вистояти. Будемо й надалі діяти спільно і ПЕРЕМАГАТИ.

Запрошую на наш екомайданчик на "Трипільському". Я подарую усім бажаючим свою нову книгу "Священний сад бабусі Анастасії", а Олег -- нашу "стару" вже книгу "Територія духу".
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: ...я більше не працюю в Київському зоопарку

Сообщение Alisa » 26 июн 2014, 18:55

Київський зоопарк: Ігор Марійчук морить слона Хораса голодом

Преc-центр «Форум»
Як повідомили працівники зоопарку, в червні 2014 р. слоник Хорас виказав непокору заступнику гендиректора Ігорю Марійчуку і той покарав його тривалим голодом. Вже декілька днів слоник Хорас не отримує свій звичайний раціон, що складається з овочів, фруктів та зеленої маси, тож змушений щипати запилену траву у вольєрі.
Працівники копитного відділу залякані Марійчуком, однак обурення діями цього начальника та співчуття до слона взяли гору над страхом. Дехто відважився й на телефонний дзвінок до директора Департаменту благоустрою Сергія Садового (структура, якій підпорядковується зоопарк). Посадовець обіцяв навести порядок. Однак після його втручання Марійчук зірвав свою агресію на найслабших: він зруйнував хатинки безпритульних котів, що проживають на території зоопарку. В одній із цих хатинок якраз знаходилася кішка з кошенятами. Після погрому кошенята зникли.
Агресивна й неадекватна поведінка Ігоря Марійчука проявлялася й раніше. Лише протягом 2014 року декілька разів він виплескував свій некерований гнів. Зокрема, він грубо виштовхав з кімнати науково-методичного відділу Анжеліку Комарову, яка знаходилася там по службових справах і вела бесіду з начальником цього відділу О.Панчуком. Жінка ледве втрималася на ногах від грубого стусана і дивом не вдарилася головою об двері. Таку ж саму агресію виказав Марійчук до громадської активістки з ГО «Давайте разом» Тетяни Андрійшиної. «Він накинувся на мене, і це відбувалося у присутності Сергія Садового, якому ледве вдалося заспокоїти Марійчука», -- коментує громадська активістка.
Ще раніше працівники копитного відділу повідомляли, що Марійчук побив жирафа і той декілька днів боявся виходити у літній вольєр. Цілком вірогідно й те, що Марійчук фізично розправився з кошенятами після зауваження Садового, зганяючи свою злість на беззахисних істотах.
Неодноразово Марійчук ображав журналістів, які виконували свої службові обов’язки, демонструючи їм свою неповагу та небажання давати інтерв’ю.
Ще в червні 2013 року ГО «Давайте разом» вперше підняла питання про синхронотипію у слона Хораса («маятникову хворобу») – методичне розхитування тварини з боку в бік протягом тривалого часу. Однак керівництво Київського зоопарку спростувало цю інформацію і проігнорувало запрошення колег з Харківського зоопарку на курси кіперів-слоноводів. Разом з тим, в закордонні відрядження за рахунок зоопарку направлялися особи, які пропрацювали тільки кілька місяців. Протягом 2014 року, так само, як і 2013-го, Київський зоопарк жодного разу не проводив заходи зі збагачення середовища для слона. І хоча слоник Хорас приваблює відвідувачів, керівництву байдуже щодо його стану здоров’я.
Громадська організація «Давайте разом» висловлює стурбованість тим, що у зоопарку працює така нестримана, психічно неврівноважена особа, від якої страждають і тварини, і люди, яка принижує своїх підлеглих та здатна на вчинки, що прирівнюються до фактів жорстокого поводження з тваринами, мілке хуліганство на робочому місці та зловживання службовими обов’язками. Разом з тим, Марійчук дуже лагідний і запопадливий з Іриною Хоменко. Їх поєднує ненависть до котів та спільні фінансові інтереси.

За інформацією працівників зоопарку, 12 червня 2014 р. о 14:20 слона Хораса врешті погодували.

СВЖ «Природа над усе»
ГО «Давайте разом!
«Форум порятунку Києва»
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18


Вернуться в Украина

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7