в Італії кіт носить подарунки на могилу господаря

в Італії кіт носить подарунки на могилу господаря

Сообщение moder_1 » 10 янв 2013, 02:44

Изображение

В італійському містечку Монтаньяна 3-річний кіт Тольдо понад 12 місяців носить подарунки на могилу господаря Ренцо Лозеллі. Щодня залишає на ній листя, гілочки, пластикові стаканчики або паперові разові хустинки.

— Не встигаю за ним. Навіть сьогодні прийшла пізніше за Тольдо. На могилі вже лежала хустинка. Коли поверталася з цвинтаря, зустріла знайомих. Сказали, що бачили кота на могилі рано-вранці, — каже вдова покійного Ада.

Власник кота помер 22 вересня 2011-го, 71-річним. Тольдо був його улюбленцем. Ренцо підібрав тварину на вулиці 3-місячним кошеням.

— Усе почалося наступного дня після похорону чоловіка. Коли з дочкою прийшли на могилу, побачили там зламану гілочку акації. Я сказала доньці, що це робота кота. Вона попросила не говорити дурниць. Мовляв, я в такому емоційному стані, що не оцінюю ситуацію адекватно, — розповідає Ада.

Каже, під час похорону кіт всю дорогу йшов за труною.

— На жаль, у нас є люди, які не люблять Тольдо. Жбурляють у нього камінням, ганяють з надгробку. Кажуть, тварина оскверняє могили.

Напередодні Нового року у в'язниці бразильського міста Арапірака затримали кота. Тварина намагалася пронести до установи напилки, мобільний телефон, зарядний пристрій до нього й навушники. Усе було приліплене до тіла кота скотчем.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/world-newspaper/_kit-nosit-podarunki-na-mogilu-gospodarya/476146">Gazeta.ua</a>
никто не знал, а я...Бэтмен!
Аватара пользователя
moder_1
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 4007
Зарегистрирован: 05 мар 2012, 22:28

Вернуться в Мир

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10