Безкоштовна стерилізація тварин не для волонтерів. КП"ЦОЖ" і Ігор Мануйленко.

Безкоштовна стерилізація тварин не для волонтерів. КП"ЦОЖ" і Ігор Мануйленко.

Сообщение Alisa » 15 янв 2021, 00:54

Згідно до рішення Харківської міської ради "Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова» на 2018-2021 роки"
https://www.city.kharkov.ua/uk/document ... 51796.html
наша громадська організація "Ліга допомоги тваринам", уставною ціллю якої є захист та допомога тваринам, у 2019 році подавала на "Бюджет участі" проект під назвою "Регулювання чисельності домашніх тварин методом стерилізації". Його було включено до реєстру поданих проектів за № 1773 https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1773

Після розгляду його було відхилено на тій підставі, що він "Не відповідає положенню п 6.5 "Про громадський бюджет" ( Бюджет участі) міста Харкова ". Відмова мала таке пояснення: "Регулювання чисельності домашніх та безпритульних тварин, стерилізація домашніх тварин шляхом надання ветеринарних послуг власникам тварин за пільговими цінами , інформаційна та освітня робота з населенням передбачена "Програмою поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності у Харкові на 2018-2022 рр."

( В додатковому документі за посиланням https://static.portal.city.kharkov.ua/d ... be8456.pdf є відмова за підписом директора департамента ЖКГ Романа Нехорошкова) .

Тобто наша зоозахисна організація получила відмову на тій підставі, що в місті вже є КП "Центр поводження з тваринами " і воно вже повним ходом безкоштовно стерилізує домашніх тварин малозабезпечених власників за "Програмою регулювання чісельності домашніх тварин в м. Харкові на 2018- 2022 рр ", тому додаткова пільгова чи безкоштовна стерилізація тварин місту не потрібна.

А в 2020 году фізична особа Мануйленко Ігор Анатолійович подає аналогічний проект "Бюджету участі" і ПЕРЕМАГАЄ! І йому виділяють суму бюджетного фінансування аж 725 тисяч грн. на безкоштовну стерилізацію домашніх тварин для незахищених верств населення": https://suspilne.media/92383-u-harkovi- ... o-peremig/

ЧОМУ Ж НАШ ПРОЕКТ НЕ ПРОЙШОВ, А ПРОЕКТ ІГОРЯ МАНУЙЛЕНКА ПЕРЕМІГ?
Раніше Мануйленко не був помічений як зоозахисник, волонтер або спонсор, який допомагає мініпритулкам чи пропагує стерилізацію домашніх тварин як метод гуманного зменшення чисельності безпритульних тварин і в соцмережах навіть немає його сторінки. Тому нас зацікавила особистість Ігоря Мануйленко і успіх його проекту, особливо якщо врахувати, що співробітників комунальних підприємств начальство примушує голосувати за деякі проекти, в тому числі і за цей проект.
Зазирнувши на сайт "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ МОНІТОРИНГ", не складно дізнатися, що Ігор Анатолійович Мануйленко є юридичною особою ФО-П Мануйленко, який вже кілька років пов'язаний багаторічним співробітництвом з харківською міською радою, і зокрема, з комунальним підприємством КП "Центр поводження з тваринами" , якому він щорічно надає різні рекламні послуги, неодноразово виграючи тендери: http://acm-ua.org/poshuk.php?poshuk=250 ... sceCDI3wqY

Наприклад ФО-п Мануйленко в 2018 році виконав робіт для КП "ЦПТ" на суму 30 тис. грн. ( розробка оригінал - макета буклету).
У 2019 він теж виграв тендер і виконав для КП "ЦПТ" робіт на суму 66 тис. 250 грн. за рекламні та маркетингові послуги
"ПРОЗОРРО" https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-12-04-000582-a
А в 2020 році він знову переміг в тендері і виконав роботи для КП "ЦПТ" на суму 196 тис.680 грн.
І ось тепер Ігор Мануйленко прийняв участь в "Бюджеті участі" як физична особа і ПЕРЕМІГ з проектом "Безкоштовна стерілізація домашніх тварин для незахіщеніх верств населення" на суму 725 тисяч грн.

Ми навіть не сумніваємося, що проект буде проходити на базі давнього партнера ФО-П Мануйленко - КП "Центр поводження з тваринами", так як саме для цієї муніципальної шкуродерні Ігор Мануйленко за домовленістю з міськрадою і директором КП"ЦПТ" Шаповаловою ( нині Цибулько) отримав бюджетне фінансування, замість зоозахисних громадських організацій, які, дійсно, займаються стерилізацією тварин малозабезпечених власників і безпритульних тварин, врятованих волонтерами. Притому муніципальна шкуродерня КП "ЦПТ", як зазвичай, отримає бюджетне фінансування на 2021 рік у сумі понад 30 млн. грн. на вилов і вбивство 4-5 тисяч тварин щорічно.

Фінансування КП"ЦОЖ" за всі роки та кількість вбитих ними тварин: viewtopic.php?f=26&t=13795&p=88487&fbclid=IwAR20-9EwlX-1OxrDSULbV9Y2MnzK-ncucFDqsm2D-cZJ6IhdJ3uVPpvVvJQ#p88487


"Бюджет участі" - це коли міська влада надає можливість активнії частини громади реалізувати важливі соціальні, освітні або креативні проекти, а сама контролює їх втілення. А харківська влада під виглядом взаємодії з громадою використовує "Проект участі" як додаткову можливість вкрасти гроші з бюджету міста за допомогою "своїх людей", пропустивши їх через комунальні підприємства. А волонтери навіть не зможуть скористатися безкоштовною стерилізацією тому, що не належать до пільгових категорій, хоча саме вони рятують, стерилізують і прилаштовують найбільшу кількість тварин в місті, скорочуючи чисельність безпритульних тварин гуманними способами. Громада не має можливості контролювати процес розтрати громадського бюджету під видом стерилізації домашніх тварин тому, що КП "ЦПТ" під різними приводами ніколи не надає інформацію щодо своєї діяльності і витрати бюджетних коштів, а надсилає або формальні відписки, або взагалі не відповідає на наші інформаційні запити.
За фактом приховування публічної інформації завдяки зусиллям ГО"Громадсько - правовый захист" відкрито кримінальне провадження по справі про порушення прав і свобод людини і громадян стосовно порушення КП "Центр поводження з тваринами" Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст.ст 22; 34 Конституції України, Закон України "Про інформацію".
https://www.facebook.com/12556936877867 ... 160867926/
При недотриманні принципу прозорості ідея бюджету участі повністю нівелюється, а сам бюджет участі сприймається як чергова гра в демократію.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15189
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Новости, объявления, важная информация от ЛПЖ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2