Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Сообщение Alisa » 22 фев 2018, 20:59

21.02.18 прошла очередная сессия горсовета, на которой депутаты Выровец Игорь Иванович и Коваленко Наталья очередной раз подняли тему КП"Центр обращения с животными".
Директор КП Шаповалова прислала трём депутатам ( Выровцу И.И. Коваленко Наталье и Черняку Игорю) письма с какими-то своими требованиями.

Nataliya Kovalenko

Сегодня была достаточно результативная сессия. Мое выступление было незапланированным, но опять была поднята тема КП "Центр обращения с животными", и не смогла не озвучить позавчерашний случай в Бердянске. Кроме того, как меня, так и депутата фракции "Відродження" Выровца Игоря Ивановича возмутили требования директора КП Шаповаловой отчитываться перед ней. Надеюсь, удалось достучаться до мэра, после реакции которого последовали апплодисменты от депутатов.


ИзображениеИзображение

Депутаты ответили зарвавшейся чиновнице-живодёрке, что это она должна отчитываться перед депутатами, а не они перед ней. Добавлю ссылку на их выступления и реакцию мэра.

ОО"Лига помощи животным" зарегистрировала вот такое информационное обращение к Кернесу Г.А. и Выровцу И.И. и приложила 21 лист с заявлениями от имени других людей и организаций, которые забирали собак после отлова из КП"ЦОЖ" и эти собаки оказались заражены чумой и стали источником заражения других собак. Так же были приложены чеки из разных ветклиник, где собакам делали экспресс-тесты, подтвердившие чуму и чеки на лечение с круглыми суммами. Большинство из заболевших собак умерли от чумы. не смотря на лечение.

Кернес назвал Нехорошкова «барином» и пообещал проверку Центра обращения с животными

https://2day.kh.ua/kernes-nazval-nehoro ... hivotnymi/
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Сообщение Alisa » 22 фев 2018, 21:00

Вважаємо за потрібне поінформувати Вас про ситуацію з вірусними інфекціями, яка склалася в комунальному підприємстві "Центр поводження з тваринами" (далі — КП “ЦПТ”), а також про імідж цього підприємства в Україні.
Зоозахисні організації та власники відловлених тварин, які заразилися в КП "ЦПТ" вірусними захворюваннями, неодноразово доводили до відома директора КП “ЦПТ” Ю.Шаповалової, що собаки і кішки, яких люди забирають звідти, часто виявляються хворі і потребують дорогого противірусного лікування, яке на запущеній стадії виявляється мало ефективним. Смертність від вірусних захворювань доходить до 80-90%, особливо у молодих тварин до 1 року. У нас є факти, коли кішки і собаки заражалися вірусними інфекціями навіть після 1 дня перебування в зоні карантину КП, що говорить про повну відсутність дезінфекції вольєрів.
У КП "ЦПТ" встановлено термін карантину - 45 днів, протягом якого гине від вірусних захворювань 95 - 97% тварин. Після карантину на чисту зону потрапляє не більше 3 - 5% тварин.
У відповідь на численні скарги Ю.Шаповалова цинічно відповідає, що ніхто ніколи не доведе, що тварини заразилися саме в карантині КП. Але в КП "ЦПТ" тварин привозять не тільки з різних районів Харкова, а й з різних областей України, де харківські ловці (КП "ЦПТ" і ФО-П Паневин) проводять вилови по комерційних договорах. Господарі і волонтери підтверджують, що на момент вилову всі тварини були клінічно здорові, а коли люди забирали їх з КП, то вони були хворі. Велика кількість таких випадків свідчить про те, що зараження відбулося саме в харківському "Центрі поводження з тваринами". І ця інформація кожен раз широко поширюється по інтернету.
Той факт, що тварини заражаються вірусними захворюваннями саме на карантині, довести не важко. Експрес-тест (незалежного спеціаліста ветеринарної медицини) на вірусні інфекції відразу ж покаже результат. Але Шаповалова ніколи не дозволить зробити незалежні дослідження, так як добре знає про наявність вірусних захворювань в карантині.
Є кілька документально підтверджених випадків, коли тварин забирали з КП і в той же день робили експрес-тести в комерційних ветлікарнях, які показували наявність вірусу чуми м'ясоїдних у собак.
За даними міжнародної організації Naturewatch Foundation кількість бездомних собак в Харкові менше 1 тисячі, що є допустимим навіть за європейськими мірками для міста-мільйонника, а з бюджету міста виділяється сума на вилов 7 тисяч тварин на 2018 г. Щоб освоїти виділені бюджетні кошти на вилов тварин, харківські ловці проводять вилови собак по іншим областям України (Харківській, Луганській, Донецькій, Сумській, Запорізькій областях, у містах Охтирка, Вовчанськ, Лозова, Мелітополь, Запоріжжя, Сватове, Бердянськ тощо) і привозять їх в КП "ЦПТ" (без щеплень і відповідних ветеринарних свідоцтв форми Ф-1), завозячи з ними і вірусні захворювання, НЕ поширені в нашій місцевості.
Господарям і волонтерам з інших міст з великими труднощами вдається забрати з КП "ЦПТ" відловлених собак, що залишилися в живих, так як більшість з них гине при вилові, транспортуванні або вже в КП. Але ситуація ускладнюється ще й тим, що побувавши на зоні карантину, тварини, як правило, заражаються вірусними інфекціями і потребують дорогого лікування. До того ж вони самі стають джерелом епідемії в тому населеному пункті, куди їх повернули. Багато з тих, що заразилися в КП "ЦПТ" собак померли. Наприклад в 2016 році в м. Меліпотоль харківські ловці відловили 72 собаки. Мелітопольські волонтери попередили, що будуть забирати собак назад. З відловлених 72 собак, в КП "ЦПТ" від вірусних інфекцій померли 59 собак і тільки 13 вижили і їх повернули волонтерам. Незабаром у всіх собак, яких забрали з харківського КП, проявилися ознаки чуми і вони стали джерелом зараження всіх собак в мелітопольському притулку. В результаті епідемії 60 собак у притулку загинули від чуми. Лікування більше 70 собак коштувало дуже дорого. Ця історія вкотре зробила величезну антирекламу КП "ЦПТ". Таким чином Ю.Шаповалова перетворила муніципальний "Центр поводження з тваринами" не тільки в пункт масової евтаназії тварин, а й в лабораторію з вирощування біологічної зброї для тварин і поширенню вірусної інфекції по всій Україні.
Знаючи ситуацію з вірусами в "Центрі поводження з тваринами", всі ветеринарні клініки міста відмовляються приймати на лікування тварин після КП.
Ще в 2013 році ветеринарне управління (нині Держпродспоживслужба) винесло КП "ЦПТ" ПРИПИС про необхідність обладнати територію дезінфекційними бар'єрами для запобігання розносу інфекції по території міста на колесах автомобілів для вилову і це до сих пір (2018 рік) не виконано.
Зоозахисні організації з різних міст, які зіткнулися з вірусними інфекціями в КП "ЦПТ", написали скарги в харківські зоозахисні організації з проханням звернутися в Держпродспоживслужбу з вимогою заборонити КП "ЦПТ" відловлювати тварин за межами м. Харкова і з подальшим розміщенням їх на карантинній майданчику КП "ЦПТ". Так як в даній ситуації має місце грубе порушення ст.32 Закону "Про ветеринарну медицину". А саме: транспортування тварин з однієї адміністративної території на іншу без карантину, вакцинації тварин від сказу та оформлення відповідної документації (ветеринарного свідоцтва форми Ф-1) заборонена.
Міжнародна британська організація Naturewatch Foundation, яка співпрацювала з КП "ЦПТ" в 2012-13 р.р. в своєму Звіті на ім'я Харківського міського голови Кернеса Г.А. визнала проблему вірусних інфекцій в КП "ЦПТ" дуже гострою і дала з цього приводу свої Рекомендації для запобігання поширенню вірусних інфекцій серед тварин і людей. Вона також зазначила, що ці фактори дуже сильно впливають на негативний імідж КП "ЦПТ".
Цитата з Рекомендацій Naturewatch Foundation:
"Мала кількість персоналу в даний момент - це причина недостатнього контролю за захворюваннями в притулку. Тоді як вольєри прибираються в практично достатній мірі, вони недостатньо дезінфікуються. Як і в будь-якому іншому притулку, ризик поширення хвороб не тільки від собаки до собаки, а й до людині, дуже високий через те, що вольєри - це майданчик для розмноження бактерій. Тому надзвичайно важливо, щоб будь-яка система прибирання складалася з процедур прибирання та дезінфекції. Однак, через велику кількість собак в Харківському Муніципальному Притулку і частої їх зміни, у персоналу немає часу робити більше, ніж вони роблять зараз.
Фонд Naturewatch рекомендує взяти на роботу додаткових людей для прибирання вольєрів для того, щоб підвищити співвідношення 30 собак на 1 людину.
Беручи до уваги серйозність питання в зв'язку з контролем захворювань в притулку і проблемами при вилові собак, переконливо просимо вас врахувати наші рекомендації ".
На жаль з 2013 року ситуація з вірусними інфекціями в КП "ЦПТ" не змінилася, "Припис", винесений Ветуправлінням був проігнорований, рекомендації Міжнародної організації не були взяті до уваги директором КП “ЦПТ” Ю.Шаповаловою, тому ми змушені знову піднімати цю проблему і домагатися, щоб діяльність КП "ЦПТ" здійснювалася в рамках українського законодавства і з дотриманням Закону "Про ветеринарну медицину", "Правилами транспортування тварин" та інших чинних законодавчих актів України.
Пропонуємо Вам взяти під свій контроль діяльність КП "ЦПТ", так як директор цього підприємства Ю.Шаповалова протягом багатьох років старанно працює на дискредитацію іміджу даного підприємства і міської ради. Місто Харків в Україні асоціюється з масовим винищенням тварин, а Шаповалову називають шкуродеркою №1 в Україні. Імідж КП "ЦПТ" дискредитують не зоозахисники, розповідаючи про ганебну діяльність цього підприємства, а саме директор КП "ЦПТ" Шаповалова своїми жорстокими і незаконними діями. Вся діяльність КП "ЦПТ" спрямована на вбивство тварин, освоєння бюджетних грошей, розвиток комерційної діяльності КП "ЦПТ", а не на вирішення проблеми безпритульних тварин і не на допомогу громаді. Якщо політика міської влади та директора КП "ЦПТ" Шаповалової у відношенні тварин не змінитися, то конфлікти між зоозахисниками всієї України і даними комунальним підприємством не припиняться ніколи. Масове вбивство - це всього лише боротьба з наслідками. Стерілізація - це єдиний привентивний захід, що запобігає появі великої кількості тварин, на вилов яких міська рада виділяє щорічно все більше грошей з бюджету міста. Витрати на стерилізацію дають значну економію витрат на вилов.
І на завершення ще одна цитата з Рекомендацій “Naturewatch Foundation”:
"Наша рекомендація - виділити додаткові кошти для звернення до джерела проблеми, щоб забезпечити низьку кількість тварин, що стають бездомними. Таким чином, бюджет на вилов собак можна буде зменшити, і розподілити ці кошти на ті послуги муніципалітету, які будуть надавати йому більш позитивний імідж серед громадськості".
На підставі вищевикладеного, враховуючи, що відповідно до Закону України “Про ветеринарну медицину” та Правил транспортування тварин кожна собака, яка перевозиться з однієї адміністративної території на іншу повинна бути щеплена, перевірена державним спеціалістом ветеринарної медицини та мати ветеринарне свідоцтво (довідку) форми Ф-1. А КП “ЦПТ” не може забезпечити облаштування карантинних майданчиків на термін понад 1 місяць в кожному населеному пункті, де проводять відлов, і відповідно не може забезпечити виконання норм чинного законодавства України при здійсненні діяльності з відлову, карантинування та перевезення тварин з інших населених пунктів України, чим створює значну загрозу епідеміологічному благополуччю населення:

Просимо Вас як голову Харківської міської ради:

1. Вжити всіх необхідних заходів до припинення такої діяльності КП “ЦПТ” (вилов, без карантинування і щеплення тварин, і транспортування без відповідних ветеринарних свідоцтв), заборонивши проведення зазначеної діяльності КП “ЦПТ” з відлову тварин в інших населених пунктах України або приймання до КП “ЦПТ” від ФО-П Панєвіної В.О. тварин з інших міст України без відповідних ветеринарних свідоцтв форми Ф-1.
2. Звернутися до відповідних органів (установ) для забезпечення перевірки санітарного стану карантинної зони КП “ЦПТ”.



Голова Правління ГО “Ліга допомоги тваринам” Савченко З.Ф.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Сообщение Djuliya » 23 фев 2018, 07:25

не обнадеживайтесь. Уже то, что Кернес применил слово собака, в негативном понимании - говорит о многом. Не будет он разбираться и не тронет он Нехорошкова и Шаповалову. Это очередной тактический ход и поверьте - не в интересах зоозащитников, а тем более - животных....
Аватара пользователя
Djuliya
Зарегистрированные пользователи
Опекун
 
Сообщения: 3951
Зарегистрирован: 18 май 2012, 20:04

Re: Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Сообщение Alisa » 23 фев 2018, 10:11

Да никто и не обманывается по этому поводу, так как мы хорошо его знаем.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Ещё раз на сессии горсовета от 21.02.18 была поднята тема КП"ЦОЖ".

Сообщение Alisa » 23 фев 2018, 10:12

Наталья Коваленко по поводу отлова собак в Бердянске

https://www.youtube.com/watch?v=kJ2_Wo8VvdE&t=33s
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18


Вернуться в Новости, объявления, важная информация от ЛПЖ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron