Харків виходить на Всеукраїнську антихутряну акцію!

Харків виходить на Всеукраїнську антихутряну акцію!

Сообщение Alisa » 24 фев 2019, 16:39

Nataliya Kovalenko на Харків виходить на Всеукраїнську антихутряну акцію!

https://www.facebook.com/marinasurkova. ... RK8yG9QA1E

Підтримуємо Всеукраїнську акцію про заборону хутрового виробництва в Україні, яка пройшла сьогодні одночасно в багатьох містах країни за ініціативи проекту UAnimals.

Акція влаштована на підтримку законопроекту N10019,
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=65448
підготовленим у співпраці з зоозахисними організаціями, одним із ініціаторів якого є Roman Semenukha.

Так, від виробництва хутра відмовились такі країни як Великобританія, Австрія, Австралія, Македонія, Болгарія, Словенія, Люксембург, Сербія, Чехія, Хорватія, Японія.

Окрім того, від використання хутра відмовились такі світові бренди як Furla, Versace, Michael Kors, Jimmy Choo, Gucci, Armani, Stella McCartney, Ralph Lauren, Calvin Klein, Vivienne Westwood, Chanel.

Не відстають і їх українські колеги Andre Tan, BEVZA, ELENAREVA, Ksenia Schnaider, PRZHONSKAYA, Nadya Dzyak, Yana Chervinska та інші.

Ми бачимо, що окрім краси на перший план виходять такі риси як етичність та екологічність.

Відмова від хутра - це і мій власний вибір. Раніше я теж носила шубу, проте декілька років вже цього принципово не роблю. І знаю точно, що від цього можна відмовитись і виглядати так само привабливо.

Окрім того, хутряні ферми наносять велику шкоду для екології - при виробництві використовують хлор, хлор бензол, етиленгликоль, свинець, метанол та інші шкідливі речовині, які пр потраплянні в грунт на багато років отруюють навколишнє середовище. Наразі діяльність з виробництва хутра в Україні не ліцензуються, тож належний контроль за тим, як утилізують відходи виробництва, відсутній.

Дякуємо усім, хто долучився сьогодні до акції як у Харкові, так і в інших містах.
#залиш_хутро_тваринам
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Новости, объявления, важная информация от ЛПЖ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron