Страница 1 из 1

Статья о КП "ЦОЖ" в интернет-издании Misto.KH.UA

СообщениеДобавлено: 16 янв 2017, 20:43
Марина+
В интернет-издании Misto.KH.UA опубликовали нашу статью, в которой мы раскрываем правду о КП "ЦОЖ" под названием:

Остановим убийство беспризорных животных в Харькове - зоозащитники


Misto.KH.UA стало известно о размещенной на сайте Харьковского городского совета петиции, в которой говорится о том, что харьковчане просят прекратить уничтожение бездомных и уличных животных в городе.

Петицию разместила Зоя Савченко, от имени восьми природоохранных и зоозащитных организаций Харькова. За подробностями мы обратились к Марине Сурковой, члену Правления Общественной организации «Лига помощи животным", вице-президенту Ассоциации зоозащитных организаций Украины, которая и явиляется одним из организаторов данной петиции.

Расскажите, пожалуйста, о причинах появления данной петиции.

З 2012 року (з моменту відкриття комунального підприємства «Центр поводження з тваринами») наша громадська організація “Ліга допомоги тваринам” отримує численні скарги на незадовільну роботу і жорстокі методи поводження з тваринами з боку працівників цього підприємства і його директора Ю. Шаповалової: незаконний відлов тварин, відмова в поверненні власникам їх домашніх улюбленців, велика смертність тварин, які потрапили до КП «Центр поводження з тваринами» від вірусних інфекцій, незаконне вбивство тварин, скорочення терміну перетримки тварин (до моменту їх вбивства) до 7-ми днів (іноді ще менше). На багато численні незаконні дії підлеглих не було реакції з боку директора, люди отримували у відповідь лише «відписки».

С чем это связано?

Діяльність підприємства є непрозорою і закритою від громадськості. На пропускному пункті підприємства висять фотографії зоозахисників та громадських активістів (в тому числі і моє фото), яких не пропускають через так званий «фейс-контроль», на територію підприємства, оскільки Шаповаловій не подобається, що ми виявляємо та фіксуємо порушення в роботі КП.

Зачем скрывать деятельность этого коммунального предприятия от горожан и зоозащитников?

Прилаштуванням чотирилапих в КП «Центр поводження з тваринами» майже ніхто не займається. Безпритульних собак та котів продають за надто великі гроші (від 200 грн до 1600 грн.) в той час, як у зоозахисників можна безкоштовно взяти собі здорового стерилізованого пухнастого вихованця.

Незаконним, за нашою думкою, також є той факт, що працівники КП «Центр поводження з тваринами» та його директор Шаповалова називають це підприємство «притулком», хоча ні юридично, ні фактично воно притулком не являється. Це вводить в оману людей, які приносять до КП “ЦПТ” своїх домашніх улюбленців і потомство від них, сподіваючись, що там їх прилаштують в сім’ї. А коли люди дізнаються, що їх вихованців умертвили, отримують психологічні травми на все життя.

З 2012 р. до 2016 р. на вказане підприємство містяни (з бюджету Харкова) витратили близько 100 млн. грн. При тому, що тварин в місті майже не залишилося, щорічно на їх вбивство та діяльність КП “ЦПТ” виділяється все більше коштів. Наприклад, цього року планується фінансування в розмірі 15 млн.грн.


И на что, по Вашему мнению, пойдет это финансирование?

За красивим фасадом насправді розміщений пункт масового умертвіння тварин. В КП “ЦПТ” під керівництвом його директора Шаповалової щорічно знищують понад 20 тис тварин.

Каких целей Вы хотите добиться Вашей петицией?

Враховуючи таку ситуацію, що склалася в місті Харкові в сфері поводження з тваринами, та численні скарги харків’ян, проаналізувавши роботу комунального підприємства “Центр поводження з тваринами", зоозахисні і природоохоронні організації Харкова прийшли до висновку: необхідно реформувати комунальне підприємство “Центр поводження з тваринами”, змінивши керівництво цього підприємства, та прийняти нову гуманну міську Програму регулювання чисельності безпритульних тварин в Харкові.

Саме тому голова Правління ГО “Ліга допомоги тваринам” Савченко Зоя Федорівна, виступаючи від імені восьми зоозахисних та природоохоронних організацій Харкова розмістила з даного приводу на сайті Харківської міської ради петицію під назвою “Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!.

Ми звертаємось з проханням до городян підтримати цю петицію – рассказала нам зоозащитница Марина Суркова.
Подписать петицию можно по ссылке http://petition.city.kharkov.ua/uk/2169.html

http://misto.kh.ua/main/3635-harkovchan ... atiem.html