Мы хотим, чтобы с животными обращались по-людски – зоозащитники

Мы хотим, чтобы с животными обращались по-людски – зоозащитники

Сообщение Alisa » 16 янв 2017, 23:38

Мы хотим, чтобы с животными обращались по-людски – зоозащитники

10-12-2016, 11:14
9 декабря, возле входа в здание Харьковского городского совета зоозащитники Харькова провели митинг в поддержку законопроекта направленного на защиту животных от бесчеловечного обращения.

Misto.KH.UA попросили рассказать об этом митинге Марину Суркову, члена Правления Общественной организации «Лига помощи животным», главу общественной организации «Обществено-правововая защита», вице-президента Ассоциации зоозащитных организаций Украины.

Расскажите про цель Вашей акции?

«Ми підтримали наших київських колег-зоозахисників, які вийшли сьогодні в той же час під стіни ВР України в підтримку законопроекту 5119-1, яким посилюється покарання за жорстоке поводження з тваринами (в ч.3) до 8-мі років позбавлення волі. На даний момент в законопроекті є деякі техніко-юридичні недоліки, але він буде доопрацьований. Також Асоціація зоозахисних організацій України підготувала власний Законопроект, яким посилюється відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, та деякі зміни в Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження". Він також буде поданий на розгляд ВР України».

С чем связана Ваша активность в этом вопросе?

«Останнім часом по Україні прокотила хвиля випадків жорстокого поводження з тваринами: Луцьк, Олександрія, Київ, Харків. При чому знущання над тваринами здійснювали молоді люди. За статистикою 80% злочинців, які скоїли тяжкі злочини (вбивці, маніяки, ґвалтівники) починали свою злочинну діяльність зі знущань над тваринами. Тому ми виступаємо за посилення покарання, передбаченого за жорстоке поводження з тваринами».

Каким образом Вы обращаетесь к обществу и народным депутатам, от которых зависит это решение?

«Сьогодні пройшов мітинг біля центрального входу Харківської міської ради. Акція була організована громадською організацією "Ліга допомоги тваринам" спільно з ЦК АЗОВ. В митингу взяли участь близько 50 осіб з плакатами. Цей мітинг був одним з 7-ми, організованих одночасно в різних містах України. Також на акції була присутня собака (зі своєю господаркою), які разом підтримували мітингуючих».

Что Вы планируете делать дальше?


«Ми плануємо провести круглий стіл та громадські обговорення з даного приводу. Найголовніша мета - це зробити покарання максимально відповідним і співрозмірним злочину, щоб у злочинців, отримавших таке покарання в майбутньому не виникало бажання пройти через це ще раз. Суворість покарання повинна також упереджувати від жорстоких дій тих шкуродерів, які про це замислюються. І в кожному випадку жорстокого поводження з тваринами, про який відомо - необхідно обов'язково притягати винних до відповідальності».

http://misto.kh.ua/main/2856-my-hotim-c ... tniki.html
Текст: Александр Кузьменко
Фото предоставлены Мариной Сурковой
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15064
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Сюжеты с нашим участием в СМИ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron