6.06.17 р. відбулася робоча зустріч з представником Криворізької міської ради.

6.06.17 р. відбулася робоча зустріч з представником Криворізької міської ради.

Сообщение Alisa » 17 июн 2017, 08:50

Марина Суркова
7 июня в 10:29 ·
Вчора в приміщенні Криворізької міської ради відбулася робоча зустріч з начальником управління благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської ради Іваном Карим щодо питання регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. На засіданні були присутні віце-президент АЗОУ Суркова Марина, член Правління ГО "Ліга допомоги тваринам" Подвойська Ірина, голова ГО "Промінь життя" (м.Кривий Ріг) Яна Фіненко, член ГО "Промін життя" Юлія та волонтери Кривого Рогу: Олег, Олеся. Обговорили будівництво в м.Кривий Ріг Центру перетримки, реабілітації та адопції безпритульних тварин, яке вже почалося.

ИзображениеИзображение

Доречі, до початку зустрічі ми побували на будівництві цього Центру (фото нижче).
Іван Карий зазначив, що в найближчі дні він разом з волонтерами Кривого Рогу планує здійснити робочу поїздку до м.Львів з метою ознайомлення з діяльністю ЛКП "Лев", яке наразі в Україні є прикладом ефетивного та гуманного вирішення питання чисельності безпритульних тварин. Також і волонтерам і міськраді Кривого Рогу імпонує гуманна Програма Львова (в сфері поводження з тваринами), а тому дуже цікавий досвід Львовав цій сфері.
Ми в свою чергу наголосили на необхідності облаштування в місті Центру стерилізації (в межах міста для зручності містян) з метою впровадження пільгової стерилізації власницьких котів та собак. Адже необхідно в першу чергу впливати на джерело поповнення безпритульних тварин - запобігати народженню непотрібного потомства котів та собак.
Іван Карий також зазначив, що вважає за необхідне створити в м.Кривий Ріг єдину електронну базу реєстрації домашніх тварин та наголосив на необхідності ідентифікації собак (за допомогою жетонів або чипування).
До повного завершення будівництва ще далеко, а питання регулювання чисельності безпритульних тварин необхідно вирішувати якомога скоріше, тому Криворізькою міськрадою розглядається також можливість співпраці з австрійською організацією "Чотири лапи" (яка їздить по містам України і безкоштовно стерилізує безпритульних тварин за договорами про співпрацю з міськрадами).
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 14633
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18


Re: робоча зустріч з начальником управління благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської р

Сообщение Alisa » 17 июн 2017, 09:18

Обращению с бездомными животными криворожане будут учиться у Львова (Фото)

http://o.kr.ua/ru/obrashheniyu_s_bezdom ... _foto.html

6 мая в Криворожском горисполкоме состоялась встреча зоозащитников с начальником управления по благоустройству и жилищной политики Иваном Карым. Она касалась вопросов регулирования численности бездомных животных гуманными методами.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала вице-президент Ассоциации зоозащитных организаций Украины Марина Суркова.

Читайте также: Котиков в ленту. Депутат хочет защитить бездомных животных


А поскольку до полного завершения строительства приюта для бродячих собак и кошек еще далеко (в этом участники встречи смогли убедиться, посетив его), в качестве метода ограничения роста популяции, было предложено создание в черте города Центра льготной стерилизации домашних животных. Ведь, главное, по словам Сурковой – это недопущение появления на свет ненужных кошечек и собачек.

Читайте также: Папа главного ветеринара будет кастрировать собак в Кривом Роге

Кроме того, Иван Карый заявил, что необходима электронная база данных таких, имеющих хозяев, животных, предусматривающая обязательную возможность их идентификации с помощью чипов или жетонов.

Читайте также: Кривой Рог оккупировали стаи бездомных собак

В ближайшее время он с волонтерами отправится во Львов, где уже не первый год функционирует коммунальное предприятие «Лев», занимающееся передержкой, лечением, стерилизацией и передачей семьям бездомных четверолапых.

Читайте также: В Кривом Роге пройдет митинг «Украина против живодеров»

«Волонтерам і міськраді Кривого Рогу імпонує гуманна Програма Львова (в сфері поводження з тваринами), а тому дуже цікавий досвід Львовав цій сфері» – отметила Марина Суркова.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 14633
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18


Вернуться в Важная информация отдела зоозащиты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1