ПАМЯТКА "КАК ЗАЩИТИТЬ ЖИВОТНЫХ ОТ ОТЛОВА".

ПАМЯТКА "КАК ЗАЩИТИТЬ ЖИВОТНЫХ ОТ ОТЛОВА".

Сообщение Марина+ » 09 май 2016, 21:04

Якщо Ви стали свідком відлова тварин.
Обов'язково викликайте поліцію за номером 102 (безкоштовно) та перевіряйте документи ловців.


ПРАВОВА БАЗА
Домашні тварини - собаки, коти та інші тварини, що протягом тривалого історичного періоду традиційно утримуються і розводяться людиною, а також тварини видів чи порід, штучно виведених людиною для задоволення естетичних потреб і потреб у спілкуванні, що, як правило, не мають життєздатних диких популяцій, які складаються з особин з аналогічними морфологічними ознаками, та існують тривалий час у їх природному ареалі.
Правовідносини у сфері поводження з домашніми тваринами (до яких відносяться коти та собаки, в тому числі безпритульні) регулюються:

Цивільним кодексом України:
Стаття 180. Тварини.
1. Тварини є особливим об'єктом цивільних прав. На них поширюється правовий режим речі, крім випадків, встановлених законом.
2. Правила поводження з тваринами встановлюються законом.
3. Тварини, занесені до Червоної книги України, можуть бути предметом цивільного обороту лише у випадках та порядку, встановлених законом.
Стаття 340. Бездоглядна домашня тварина.
1. Особа, яка затримала бездоглядну домашню тварину, зобов'язана негайно повідомити про це власника і повернути її. Якщо власник бездоглядної домашньої тварини або місце його перебування невідомі, особа, яка затримала тварину, зобов'язана протягом трьох днів заявити про це органові місцевого самоврядування, який вживає заходів щодо розшуку власника.
2. Особа, яка затримала бездоглядну домашню тварину, може на час розшуку власника залишити її у себе на утриманні та в користуванні або передати іншій особі, якщо ця особа може забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або передати її органові місцевого самоврядування.
3. Особа, у якої залишена бездоглядна домашня тварина, відповідає за її загибель або пошкодження у межах її вартості лише у разі свого умислу або грубої необережності.
Стаття 341. Набуття права власності на бездоглядну домашню тварину.
1. Якщо протягом шести місяців з моменту заявлення про затримання бездоглядної робочої або великої рогатої худоби і протягом двох місяців - щодо інших домашніх тварин не буде виявлено їхнього власника або він не заявить про своє право на них, право власності на ці тварини переходить до особи, у якої вони були на утриманні та в користуванні.
2. У разі відмови особи, у якої бездоглядна домашня тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї ця тварина переходить у власність територіальної громади, на території якої її було виявлено.
Стаття 342. Відшкодування витрат на утримання бездоглядної домашньої тварини та виплата винагороди.
1. У разі повернення бездоглядної домашньої тварини власникові особа, яка затримала тварину, та особа, якій вона була передана на утримання та в користування, мають право на відшкодування витрат, пов'язаних з утриманням тварини, з вирахуванням вигод, здобутих від користування нею.
2. Особа, яка затримала бездоглядну домашню тварину, має право на винагороду відповідно до статті 339 цього Кодексу.

Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21.02.2006 № 3447-IV, зокрема:
Стаття 7. Загальні правила утримання тварин, що виключають жорстокість:
(основні положення):
Умови утримання тварин повинні відповідати їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям.
Умови утримання тварин повинні задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності та інші потреби.
Кількість тварин, що утримуються, обмежується можливістю забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог цього Закону.
Місце утримання тварин повинно бути оснащено таким чином, щоб забезпечити необхідні простір, температурно-вологісний режим, природне освітлення, вентиляцію та можливість контакту тварин із природним для них середовищем.
Стаття 11. Транспортування тварин:
При транспортуванні тварин повинні задовольнятися їх потреби в їжі та воді, а також має бути забезпечений захист від шкідливого для них зовнішнього впливу.
Транспортний засіб, призначений для перевезення тварин, повинен бути спеціально оснащений для того, щоб виключати травмування або загибель тварин.
При завантаженні і розвантаженні тварин мають використовуватися пристрої і прийоми, що виключають травмування і загибель тварин.
Транспортування тварин різних видів проводиться роздільно, за винятком таких їх видів, які природно контактують один з одним або є нейтральними один до одного.
Загиблі тварини і ті, що не підлягають подальшому транспортуванню, повинні бути усунуті від інших на першій же стоянці.
Правила транспортування тварин ( 1402-2011-п ) затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Перевезення тварин у транспорті загального користування здійснюється відповідно до правил перевезення тварин у транспорті загального користування.
Стаття 24. Вилов та тимчасова ізоляція домашніх тварин:
(основні положення):
Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.
(Коментар: З цього випливає, що коти, які знаходяться без власника в громадських місцях (на вулиці) НЕ вважаються безпритульними і НЕ підлягають відлову.)
Тимчасовій ізоляції підлягають собаки, коти та інші домашні тварини в разі, якщо на це є відповідне рішення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ветеринарної медицини, а також ті, що завдали тілесних ушкоджень людині або іншій домашній тварині. Тимчасова ізоляція домашніх тварин може проводитись у примусовому порядку, якщо домашня тварина є небезпечною для оточуючих.
Тимчасово ізольовані домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову повинні бути обстежені і після висновків державної установи ветеринарної медицини про стан здоров'я тварин повертаються власникам (після сплати витрат на обстеження і утримання), а в разі виявлення обставин, що можуть загрожувати життю та здоров'ю оточуючих, передаються спеціалізованим організаціям для подальшого лікування чи умертвіння.
Для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції собак, котів та інших домашніх тварин органами місцевого самоврядування можуть створюватися комунальні служби або підприємства з питань утримання та поводження з тваринами в населених пунктах відповідно до місцевих програм регулювання чисельності тварин у населених
пунктах.
Вилов собак, котів та інших домашніх тварин окремими громадянами забороняється, крім випадків, коли ці тварини є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей.
Вилов собак, котів та інших домашніх тварин, як правило, проводиться за відсутності сторонніх осіб із 5-ї до 7-ї години або після 20-ї години (влітку - після 22-ї години).
Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам із дозволу ветеринарної установи після пред'явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.
Виловлені бродячі домашні тварини протягом п'яти днів з дня їх вилову утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути передані спеціалізованим організаціям за їх бажанням для передачі їх у спеціалізовані притулки.
Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання
безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та в користуванні.
У разі відмови особи, у якої безпритульна тварина була на
утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї ця тварина переходить у власність територіальної громади, на території якої її було виявлено.

Законом України «Про ветеринарну медицину» від 25.06.1992 № 2498-XII.
Зокрема, стаття 11 цього Закону зазначає:
до обов'язків осіб, які утримують тварин чи беруть участь у їх обігу належить:
1) забезпечувати, щоб тварини, яких вони вирощують, утримують та/або здійснюють їх обіг, не мали хвороб, що підлягають повідомленню;
… 4) перед переміщенням тварин з потужностей (об'єктів), де вони утримуються, отримати від державного інспектора ветеринарної медицини дозвіл на їх переміщення;
5) охороняти здоров'я та благополуччя тварин шляхом:
а) забезпечення виконання ветеринарно-санітарних заходів, включаючи зоогігієнічні вимоги та умови, що мають забезпечуватися на потужностях для утримання тварин;
б) забезпечення тварин якісними та безпечними кормами і водою;
в) застосування профілактичних ветеринарно-санітарних заходів щодо здоров'я тварин;
… ґ) використання ветеринарних препаратів згідно з вказівками лікаря ветеринарної медицини;
д) недопущення жорстокого поводження з тваринами;
е) забезпечення належних транспортних засобів для переміщення тварин;
… 7) доставляти тварин у визначене місце або забезпечувати належні умови за місцем утримання тварин для проведення ветеринарного огляду, діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення. У разі необхідності забезпечувати надійну фіксацію тварини при проведенні маніпуляцій, транспортування (доставки) відібраних зразків тканин, крові та інших матеріалів для діагностичних аналізів;
8 ) вести облік кожної продуктивної тварини стосовно придбання та застосування ветеринарних лікарських засобів, ветеринарних імунобіологічних засобів і лікувальних кормів та зберігати ці записи не менше трьох років….»

Правилами транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011р. №1402,
зокрема:
4. Перевезення тварин може здійснюватися із залученням супроводжуючої особи або без неї.
5. Перевезення тварин без супроводжуючої особи здійснюється у разі, коли:
тварини перебувають у закритих контейнерах, які належним чином провітрюються, містять корм і воду в дозаторах в обсязі, достатньому для перевезення тривалістю вдвічі більше, ніж заплановано;
перевізник виконує функції супроводжуючої особи;
відправником призначено особу, що здійснює догляд за тваринами у пунктах зупинки.
6. Перед початком транспортування тварин привчають до транспортного засобу, яким вони перевозяться.
У разі коли завантаження або вивантаження тварин триває більш як чотири години відправник (одержувач) здійснює їх годування і напування та залучає спеціаліста у галузі ветеринарної медицини…
20. Тварини, яких планується перевезти, перед завантаженням до спеціального транспортного засобу підлягають огляду спеціалістом у галузі ветеринарної медицини з метою підтвердження їх придатності до перевезення.
23. Відправник видає перевізникові ветеринарні документи (ветеринарно-санітарний паспорт, ветеринарне свідоцтво) на тварин, які підлягають перевезенню, що додаються до перевізного документа і підтверджують можливість здійснення перевезення.
24. Умови перебування тварин під час перевезення перевіряються спеціалістом у галузі ветеринарної медицини і підтримуються у належному стані супроводжуючою особою.
25. Засоби перевезення повинні відповідати таким вимогам:
забезпечувати захист тварин від несприятливих погодних умов;
забезпечувати належну вентиляцію та обсяг вільного простору з урахуванням особливостей окремих видів тварин;
містити маркування, що означає наявність живих тварин, і знак, що вказує на їх вертикальне розміщення;
перебувати у належному стані та легко очищуватися, бути сухими, не містити сторонніх запахів, а в окремих випадках, які визначаються спеціалістом у галузі ветеринарної медицини, бути продезінфікованими;
забезпечувати безпеку тварин;
передбачати можливість здійснення догляду за ними та проведення огляду;
виключати можливість втечі тварин.
36. Автомобільні транспортні засоби, що використовуються для перевезення тварин, повинні відповідати таким вимогам:
бути обладнаними:
- електронною системою для фіксування інформації про відкриття та/або закриття відсіку, в якому перевозяться тварини;
- системою аварійного попередження водія у разі досягнення максимального або мінімального рівня температури у відсіках, в яких перевозяться тварини;
- системою провітрювання, змонтованою у спосіб, що забезпечує під час перевезення додержання всередині транспортного засобу температури в діапазоні від 5 до 30°С з похибкою +/-5°С залежно від температури навколишнього середовища. Строк функціонування зазначеної системи повинен становити не менш як чотири години незалежно від типу двигуна автомобільного транспортного засобу;
- унеможливлювати втечу тварин і мати конструкцію, що забезпечує їх безпеку, зокрема дах для захисту від несприятливих погодних умов.
Перевезення тварин автомобільним транспортом здійснюється відповідно до правил, що затверджуються Мінінфраструктури.

ОКРЕМО ЗАУВАЖУ:
Згідно ст.24 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”:
Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

З цього випливає, що коти, які знаходяться без власника в громадських місцях (на вулиці) НЕ вважаються безпритульними і НЕ підлягають відлову.
Тимчасовій ізоляції підлягають собаки, коти та інші домашні тварини в разі, якщо на це є відповідне рішення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ветеринарної медицини, а також ті, що завдали тілесних ушкоджень людині або іншій домашній тварині. Тимчасова ізоляція домашніх тварин може проводитись у примусовому порядку, якщо домашня тварина є небезпечною для оточуючих.
Отже, у ловців ВИМАГАЙТЕ РІШЕННЯ Держпродспоживслужби України про відлов котів та собак на території м.Харкова чи Харківської області.
Якщо у ловців немає такого Рішення, то відлов є незаконним.
При цьому, як зазначено в ст.24 вказаного Закону тимчасова ізоляція проводиться тільки добровільно, оскільки примусова ізоляція може проводитись лише якщо тварина є небезпечною для оточуючих (це доведено в суді, і судом призначена конфіскація тварини). Якщо ж таких судових рішень не має, то без вашої згоди ніхто не має права відловити тварину.



ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ!!!
Якщо ви зупинили автомобіль, який перевозить кілька тварин. Або приїхали на місце відлову тварин. Необхідно перевірити:
1.1. Наявність подорожнього (шляхового) листа. З'ясувати куди саме прямує автомобіль і звідки. Кому належить. Точна адреса вилову.
1.2. Наявність направлення на вилов. За якою адресою і яких тварин відловлювали або намагаються відловити. Також повинні бути зазначені підстави для вилову (заява громадян - якщо вилов здійснюється на прибудинковій території, наявність договору - якщо вилов проводився на території підприємства, наявність договору з органом місцевого самоврядування (або його уповноваженим органом) - якщо вилов здійснюється в за межами м.Харкова. Такий же договір, тільки з Харківською міськрадою (або Департаментом ЖГ) - якщо вилов проводиться в межах м.Харкова).
1.3. Рішення (про відлов котів та собак на території м.Харкова чи Харківської області) Держпродспоживслужби України.
1.4. Наявність ветеринарного висновку на кожну собаку/кота про можливість її транспортування за станом здоров'я. Ветеринарний супровідний документ необхідний, щоб уникнути нанесення шкоди здоров'ю тварини (в деяких випадках тварини не можуть транспортуватися), поширення інфекції і т.п. Такі правила транспортування відповідають новій редакції Закону України "Про ветеринарну медицину" (ст.15, ст.23 Закону України «Про ветеринарну діяльність» N 2498-XII від 25 червня 1992 року).
1.5. Наявність в бригаді відлову ветеринара. В бригаді відлову повинен бути ветеринар, оскільки при відлові собак та котів інколи використовуються ветеринарні препарати (міорелаксанти, що застосовуються для знерухомлення тварин), які необхідно транспортувати певним чином та використовувати в конкретних дозах в залежності від ваги тварини, а потім (при транспортування) перевіряти стан тварини.
1.6. Наявність Акту виконаних робіт. Після відлову собак чи котів повинен бути складений акт в якому вказано поголовно кількість відловлених тварин. Акт підписаний виконавцем робіт та замовником. В Акті вказується кількість відловлених тварин, договір за яким здійснюється відлов, ціна відлову однієї голови та загальна вартість виконаних робіт. Акт не можливо скласти після від’їзду автомобіля з місця відлову, оскільки є простір для махінацій (приписки кількості голів).
1.7. Облаштованість спеціального автотранспорту у відповідності до Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011р. №1402, зокрема:
п.8. У спеціальних транспортних засобах забезпечується належне провітрювання з урахуванням, зокрема, погодних умов на момент здійснення перевезення, видів тварин та їх кількості.
п.13. У разі розміщення контейнерів, у яких перевозяться тварини, у кілька ярусів, вживаються заходи щодо:
запобігання чи обмеження витікання екскрементів на тварин, розміщених на нижніх ярусах;
забезпечення стійкості контейнерів;
створення умов для провітрювання.
п.40. Собаки, коти та інші дрібні тварини перевозяться у відповідних засобах перевезення із суцільним щільним дном, що можуть розташовуватися у кілька ярусів.


ГРОМАДЯНАМ!!!
Якщо на вашу прибудинкову територію приїхав автомобіль з бригадою відлову (або ви виявили такий автомобіль з ловцями на вулиці вашого міста),
ПАМ’ЯТАЙТЕ:
В Харківській області та м.Харкові НЕМАЄ ПРИТУЛКУ для тварин!!!
Комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» (далі КП «ЦПзТ») створене Харківською міською радою для очистки міста від безпритульних тварин. А саме, для відлову та знищення. Ні юридично ні фактично КП «ЦПзТ» не являється притулком. Така назва щодо цього підприємства вживається керівництвом КП «ЦПзТ» з метою введення в оману населення, щоб громадяни не здогадалися про його справжню мету роботи – відлов та масове знищення тварин. За кожну відловлену тварину КП «ЦПзТ» отримує з бюджету м.Харкова (з наших податків) понад 500грн., перетримує на своїй території до 7-ми днів, та вбиває. Якщо господар чи опікун тварини не встигає врятувати з КП «ЦПзТ» свого вихованця протягом цього терміну – тварину вбивають.
Окрім КП «ЦПзТ» по Харківській області тварин також відловлюють Фізичні особи-підприємці (ФО-П). Які також їздять на автівках, але не обладнаних належним чином для перевезення тварин, і частіше за все не мають право здійснювати таку діяльність. Після відлову Фізичні особи-підприємці деяких тварин відвозять в КП «ЦПзТ» для знищення, а деяких знищують самостійно. Не довіряйте ловцям, якщо вони стверджують, що відвезуть тварин на стерилізацію чи в притулок. В Харкові (і області) НЕ МАЄ ПРИТУЛКУ. Відловлених тварин знищують!!!
Завжди відстоюйте свої права та життя і здоров’я своїх тварин!
Згідно статті 5 Конституції України Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
КП «ЦПзТ» створене міськрадою (органом місцевого самоврядування), який мешканці м.Харкова уповноважили вирішувати питання місцевого значення. Саме громаді м.Харкова підзвітне і підконтрольне КП «ЦПзТ», і немає потреби боятися виражати свою волю (волю народу) і відстоювати свої права у відношеннях з вказаним підприємством. Адже частіше за все в межах міста Харкова тварин відловлюють ловці саме цього підприємства.
Візьміть до уваги, що котів відловлюють лише за скаргами мешканців прибудинкової території. Вимагайте у ловців (або у інспектора, який/яка їздить в цій бригаді) показати Вам Скаргу на підставі якої вони виїхали. Скарга повинна бути викладена у письмовій формі, з вказанням прізвища, імені, по-батькові заявника, його адреси, суті скарги та вимог (зокрема в ній повинно бути зазначено місцязнаходження котів, на яких скаржаться), дати і підпису скаржника. Майте на увазі: скарга розглядається відповідно до Закону України «Про звернення громадян» об’єктивно і всебічно. Тобто якщо ви не згодні з викладеним у скарзі, то маєте право заперечувати, надавати свої пояснення, зауваження та вимоги. Ловці не мають права не розбираючись хапати всіх підряд тварин.
Оскільки коти не підлягають обов’язковій реєстрації (на відміну від собак, яких необхідно реєструвати в КП «ЦПзТ», можна без присутності собаки – але візьміть з собою на реєстрацію фото собаки і свій паспорт), то вам необхідно мати хоча б фотографії підопічних (чи власних) котів, які гуляють на прибудинковій території, для того, щоб в подальшому ви змогли підтвердити належність кота вам. А краще оформіть ветеринарний паспорт на котів, які мешкають на вашій прибудинковій території, і, звісно ж не забувайте про щорічну вакцинацію тварин від сказу.
Завжди перевіряйте документи у тих, хто приїхав відловлювати тварин. А саме:
1.1. Наявність подорожнього (шляхового) листа. З'ясуйте куди саме прямує автомобіль і звідки. Кому належить. Точна адреса вилову.
1.2. Наявність направлення на вилов. За якою адресою і яких тварин відловлювали або намагаються відловити. Також повинні бути зазначені підстави для вилову (заява громадян - якщо вилов здійснюється на прибудинковій території, наявність договору - якщо вилов проводився на території підприємства, наявність договору з органом місцевого самоврядування (або його уповноваженим органом) - якщо вилов здійснюється в за межами м.Харкова. Такий же договір, тільки з Харківською міськрадою (або Департаментом ЖКГ) - якщо вилов проводиться в межах м.Харкова).
1.3. Рішення (про відлов котів та собак на території м.Харкова чи Харківської області) Державної санітарно-епідеміологічної служби України
1.4. Рішення (про відлов котів та собак на території м.Харкова чи Харківської області) Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.1.3. Наявність ветеринарного висновку на кожну собаку/кішку про можливість її транспортування за станом здоров'я. Ветеринарний супровідний документ необхідний, щоб уникнути нанесення шкоди здоров'ю тварини (в деяких випадках тварини не можуть транспортуватися), поширення інфекції і т.п. Такі правила транспортування відповідають новій редакції Закону України "Про ветеринарну медицину" (ст.15, ст.23 Закону України «Про ветеринарну діяльність» N 2498-XII від 25 червня 1992 року).
1.5. Наявність в бригаді відлову ветеринара. В бригаді відлову повинен бути ветеринар, оскільки при відлові собак та котів інколи використовуються ветеринарні препарати, які необхідно транспортувати певним чином та використовувати в конкретних дозах в залежності від ваги тварини, а потім (при транспортування) перевіряти стан тварини.
1.6. Наявність Акту виконаних робіт. Після відлову собак чи котів повинен бути складений акт в якому вказано поголовно кількість відловлених тварин. Акт підписаний виконавцем робіт та замовником. В Акті вказується кількість відловлених тварин, договір за яким здійснюється відлов, ціна відлову однієї голови та загальна вартість виконаних робіт. Акт не можливо скласти після від’їзду автомобіля з місця відлову, оскільки є простір для махінацій (приписки кількості голів).
1.7. Облаштованість спеціального автотранспорту у відповідності до Правилам транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011р. №1402, зокрема:
п.8. У спеціальних транспортних засобах забезпечується належне провітрювання з урахуванням, зокрема, погодних умов на момент здійснення перевезення, видів тварин та їх кількості.
п.13. У разі розміщення контейнерів, у яких перевозяться тварини, у кілька ярусів, вживаються заходи щодо:
запобігання чи обмеження витікання екскрементів на тварин, розміщених на нижніх ярусах, забезпечення стійкості контейнерів, створення умов для провітрювання.
п.40. Собаки, коти та інші дрібні тварини перевозяться у відповідних засобах перевезення із суцільним щільним дном, що можуть розташовуватися у кілька ярусів.
Фіксуйте все, що відбувається на відео- чи фото- камеру (телефон, планшет, фотоапарат). Сфотографуйте наявні документи, автомобіль з номерами, ловців та тварин. Не віддавайте їм своїх підопічних тварин.
Викликайте поліцію на місце відлову. Пишіть заяву про неправомірні дії ловців, прохайте усунення порушень та відновлення ваших прав.
Телефонуйте в зоозахисну організацію «Ліга допомоги тваринам» 755-82-04, 095-176-28-69, 068-09-22-006 та Службу Порятунку тварин 095-478-88-78, 096-860-14-74.
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 963
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Re: ПАМЯТКА "КАК ЗАЩИТИТЬ ЖИВОТНЫХ ОТ ОТЛОВА".

Сообщение Марина+ » 29 июн 2016, 15:07

Положення про відлов тварин (затверджене КП "ЦПзТ", їх внутрішній документ у відповідності до якого повинна діяти бригада відлова)

viewtopic.php?f=100&t=210&hilit=Положення+про+відділ+вилову

В цьому Положенні прописаний п.7 (які документи повинні бути у ловців при відлові тварин)

7.1. Під час виконання робіт по вилову тварин оформляється наступна документація:

- заявка на проведення (здійснення) вилову тварин (додаток № 1).
До заявки додається опис кожної тварини (додаток №
2). Заявки на проведення (здійснення) вилову тварин реєструється в спеціальному журналі;

- договір між Замовником та КП (додаток № 3);

- завдання на проведення (здійснення) вилову і транспортування тварин (додаток № 4). До завдання додається опис кожної тварини;

- акт проведення (здійснення) вилову тварин (додаток № 5);

- акт смерті тварини (додаток № 6) – у разі випадкової загибелі тварини при вилові;

- акт використання «літаючих шприців» та розчину для знерухомлення тварин (додаток № 7).

- гарантійний лист, що є додатком до договору про надання послуг з вилову
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 963
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17


Вернуться в Юридический ликбез

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron