Клопотання про залучення в якості потерпілого

Клопотання про залучення в якості потерпілого

Сообщение Марина+ » 11 июн 2020, 12:47

ЗРАЗОК 1

Слідчому СВ _______________ ВП ГУНП
в Харківській області
______________________________
Від ___________________________
адреса:
тел.

Кримін.провадження № _______________



КЛОПОТАННЯ
про залучення в якості потерпілого


Вами проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № _____________________ від ____________ за ч.3 ст.299 Кримінального кодексу України.
___.___.2019р. Мною був виявлений факт жорстокого поводження з тваринами. Я особисто викликала ветеринарних лікарів на місце події, які надавали тваринам ветеринарну допомогу. Я стала свідком страждань тварин (вони __________________________ протягом півгодини), що завдало мені моральних страждань. Також я стала свідком смерті цих тварин, які помирали в муках, хоча ветлікарі надавали їм всю необхідну допомогу. Це завдало мені морального болю, в мене ________________________, також на протязі тижня я страждаю на безсоння, а коли під ранок засинаю - мені сняться кошмари.
Внаслідок вказаного кримінального правопорушення мені було завдано моральних страждань, болю та моральної шкоди, оскільки я є зоозахисником та сприймаю страждання тварин болісніше, ніж інші люди.
Положеннями ч.1., ч.2 ст.55 КПК України передбачено, що потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди.
Відповідно до викладеного вище та керуючись ст.ст. 55 КПК України,
ПРОШУ:
1. Залучити мене у якості потерпілого до кримінального провадження №____________________від________________р.;
2. Про прийняте рішення повідомити мене письмово у строки, передбачені законом.


Дата /підпис/ ПІБ заявника



ЗРАЗОК 2

Слідчому СВ _______________ ВП ГУНП
в Харківській області
______________________________
Від ___________________________
адреса:
тел.

Кримін.провадження № _______________



КЛОПОТАННЯ
про залучення в якості потерпілого


Вами проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № _____________________ від ____________ за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України.
___.___.2020р. мною був виявлений факт жорстокого поводження з тваринами. Я особисто викликала поліцію і подала заяву по факту вбивства тварини моїм сусідом ______________. Тварина належала мені. Це наш домашній улюбленець. Його смерть завдала мені морального болю, в мене ________________________, також на протязі _____________ я страждаю на безсоння, а коли під ранок засинаю - мені сняться кошмари.
Внаслідок вказаного кримінального правопорушення мені було завдано моральних страждань, болю, моральної та матеріальної шкоди, оскільки я є власником вбитої тварини
Положеннями ч.1., ч.2 ст.55 КПК України передбачено, що потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди.
Відповідно до викладеного вище та керуючись ст.ст. 55 КПК України,
ПРОШУ:
1. Залучити мене у якості потерпілого до кримінального провадження №____________________від________________р.;
2. Про прийняте рішення повідомити мене письмово у строки, передбачені законом.


Дата /підпис/ ПІБ заявника
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 963
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Вернуться в Юридический ликбез

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron