Хамська та зухвала відповідь з Харківської міськради на звернення Зоозахисного об'єднання "Разом"

Хамська та зухвала відповідь з Харківської міськради на звернення Зоозахисного об'єднання "Разом"

Сообщение Марина+ » 24 янв 2017, 20:13

В грудні 2016 року громадська організація "Зоозахисне б'єднання "Разом" подала звернення на ім'я Голови Харківської міської ради Кернеса Г.А. наступного змісту:

Харківському міському голові
Кернесу Г. А.

Звернення.
У жовтні 2009 р. рішенням Харківської міської ради було засновано КП «Центр поводження з тваринами» з метою вирішення проблем з безпритульними тваринами в м. Харкові законними та гуманними засобами. З початку заснування підприємства та по сьогодні його директором є Шаповалова Ю. Г.
Специфіка діяльності вищевказаного комунального підприємства полягає у тому, що окрім господарських функцій, воно здійснює певну гуманітарну місію, як щодо людей, так і тварин. Діяльність КП «Центр поводження з тваринами» має сприяти гуманізації суспільства, що особливо важливо у зв’язку з реформуванням України в європейському напрямку у найскладніший для нашої країни історичний період зовнішньої агресії з боку держави Росія.
Нажаль, діяльність КП «Центр поводження з тваринами» не відповідає гуманістичним критеріям перш за все через хибне ставлення до людей та тварин з боку його директора Ю. Г. Шаповалової. В основу стратегії діяльності КП нею покладено метод знищення тварин, що робить суспільство більш жорстоким та віддаляє його від стандартів цивілізованого світу. Діяльність харківського КП «ЦОЖ» знайшла підтримку з боку ж незаконних кримінальних угрупувань, таких як колишній «Оплот» та рух «догхантерів», які керуються з Росії і активно пропагують цінності, далекі від понять моралі.
Про економічну неефективність такого підходу до вирішення проблеми безпритульних тварин свідчить і щорічне збільшення витрат з бюджету міста для забезпечення діяльності КП. До того ж, діяльність підприємства загалом, а також його директора Ю. Г. Шаповалової зокрема, супроводжується демонстративним нехтуванням правами громадян: як співробітників підприємства, так і багатьох харків’ян. Про це свідчать чисельні скарги, які надходять до правоохоронних органів, представників депутатського корпусу всіх рівнів та до правозахисних та зоозахисних громадських організацій як українських, так і міжнародних. Такий підхід є неприпустимим у сучасній європейській країні, якою прагне стати Україна.

Неправомірність діяльності директора Ю. Г. Шаповалової була підтверджена судовими рішеннями, в яких визнавалась незаконність звільнення Ю. Г. Шаповаловою співробітників підприємства Г. А. Сень та В. Г. Квіта. Іншими судовими ухвалами на користь позивачів-громадян було встановлено застосування з боку Ю. Г. Шаповалової адміністративного тиску на громадян, перш за все похилого віку – пенсіонерки О. І. Литвиненко, та жорстокого ставлення до тварин. Копії цих матеріалів та судових рішень мають харківські та всеукраїнські громадські організації. Конфліктні ситуації між КП «ЦПТ» та громадськістю неодноразово висвітлювали регіональні та загальноукраїнські ЗМІ.
Незважаючи на чисельні пропозиції з боку громадськості щодо виправлення ситуації в КП «Центр поводження з тваринами», директор Ю. Г. Шаповалова ще більше поглиблює протистояння з активом харківської громади, вдаючись до службових зловживань, фальсифікацій, наклепів та посилення закритості у своїй діяльності. Це неприпустимо дискредитує ідею гуманного ставлення до тварин, порушує права громадян, псує імідж Харкова та міської влади.

Враховуючи вищезазначене прошу Вас :
1. Провести неупереджене адміністративне розслідування діяльності Ю. Г. Шаповалової на посаді директора КП «Центр поводження з тваринами» і притягнути за порушення до відповідальності, згідно з діючим законодавством.
2. Звільнити Ю. Г. Шаповалову з посади директора КП «Центр поводження з тваринами».
3. Оголосити конкурс на заміщення посади директора КП «Центр поводження з тваринами».
4. Забезпечити участь представників діючих зоозахисних громадських організацій у формуванні конкурсних вимог.
5. Створити конкурсну комісію за участі представників харківських зоозахисних громадських організацій.
6. Забезпечити публічне обговорення кандидатур та процедуру виборів у відповідності до норм чинного законодавства.

Голова правління «Зоозахисне об’єднання «Разом» Кравченко Олена ВладиславівнаНа дане звернення ГО "ЗОР" отримало нахабну та зухвалу відповідь, в якій посадові особи органу місцевого самоврядування знехтували елементарними нормами перевірки звернень та відверто познущалися над зоозахисниками...
Вложения
відповідь для Разом-1.jpg
відповідь для Разом-2.jpg
відповідь для Разом-3.jpg
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 941
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Re: Хамська та зухвала відповідь з Харківської міськради на звернення Зоозахисного об'єднання "Разом"

Сообщение Djuliya » 24 янв 2017, 21:42

рука руку моет. сначала Нехорошков спасал зад Лементы, теперь Лемента лижет зад Нехорошкова и Шаповаловой http://www.segodnya.ua/ukraine/ekc-zhen ... herep.html
Аватара пользователя
Djuliya
Зарегистрированные пользователи
Опекун
 
Сообщения: 3878
Зарегистрирован: 18 май 2012, 20:04

Re: Хамська та зухвала відповідь з Харківської міськради на звернення Зоозахисного об'єднання "Разом"

Сообщение moder_1 » 24 янв 2017, 21:58

спорим, они дали текст написать кому от из КП или даже самой Шапо, а Лемента подписался. Многовато подробностей, в которые он вряд ли бы вникал.
никто не знал, а я...Бэтмен!
Аватара пользователя
moder_1
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: 05 мар 2012, 22:28

Re: Хамська та зухвала відповідь з Харківської міськради на звернення Зоозахисного об'єднання "Разом"

Сообщение Djuliya » 24 янв 2017, 22:00

moder_1 писал(а):спорим, они дали текст написать кому от из КП или даже самой Шапо, а Лемента подписался. Многовато подробностей, в которые он вряд ли бы вникал.


100%, как и то, что ответ мне на жалобу на Шаповалову, написала Шаповалова

это его проблемы, документы нужно читать, перед тем, как подписывать. а то так он себе и смертный приговор подпишет...
Аватара пользователя
Djuliya
Зарегистрированные пользователи
Опекун
 
Сообщения: 3878
Зарегистрирован: 18 май 2012, 20:04


Вернуться в Харьковская живодерня КП "Центр обращения с животными" на пр.Гагарина, 358

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron