2013 г. Рештки вбитих собак знайшли на території ЛКП «ЛЕВ».

2013 г. Рештки вбитих собак знайшли на території ЛКП «ЛЕВ».

Сообщение Alisa » 30 янв 2020, 21:14

Рештки вбитих собак знайшли на території ЛКП «ЛЕВ».

https://www.youtube.com/watch?v=D9Cmpm5 ... 3M_io_xUmE


Інформацію про те, де ховали тварин, розповів один з колишніх працівників підприємства. Могильник організували за згоди головного ветлікаря Львова Олега Юськіва.

Чоловік направив листа організації захисників тварин, де детально описав, як колишній керівник комунального підприємств Ярослав Гарматій, за згоди головного ветлікаря Львова Олега Юськіва змушував вбивати тварин. Зі слів екс-працівника ЛКП «ЛЕВ», ями, де закопували трупи, є, як на території підприємства, так і навколо нього. Кількість вбитих тварин сягає кількох тисяч. Як зізнався колишній гицляр, під час наймасовішої страти залізним ломом вбили 82 собаки.
Журналістам викривального проекту «ПРАВОкація», що на телеканалі ZIK, вдалося першими потрапити на територію могильника. Знявши лише 10 сантиметрів грунту у місці, на яке вказав екс-комунальник, одразу натрапили на рештки собак. Сьогодні оцінку знахідці дають правоохоронці. Своє, незалежне розслідування готують і журналісти викривального проекту «ПРАВОкація» (дивіться у понеділок 25 листопада о 22:00 на телеканалі ZIK).
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 14941
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Бездомные животные и жестокое обращение с ними

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2