6 прекрасних котят і кошка в небезпеці. Фінанси. Київ.

6 прекрасних котят і кошка в небезпеці. Фінанси. Київ.

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 02:03

Благаю про допомогу! Мене вже знаходять безпритульні коти! Ідемо ввечері до бювета, зустрічає нас бабуля: вам котенятко не потрібне? Під домом кошечка зі своїм дитинчам. В нього тільки сьогодні почало закисати одне око. Стать невідома. Батько дуже пухнастий, як каже бабуля))) Треба терміново щось робити, бо нелюди кошку намагаються отруїти, а її кошеня вчора замуровали в підвалі, ця бабуля сьогодні віддерала дошки та лінолеум, якими забили лаз в підвал. Кошеня зовні здорове, дикувате, треба пролікувати око, проглистувати, потроху воно соціалізується і можна буде шукати ПХ. Потрібна передержка та вмілі ручки. Кошечку треба простерилізувати і так само шукати ПХ. Прошу будь-якої допомоги на стерилізацію: фінанси, місце в державній клініці після того, як кошечка догодує дитинку. Грошей в мене немає. За все до копійки відзвітую. Є корм, наповнювач, елементарні ліки. Є невеличка клітка, на перший час кошеняті буде нормально. Тварини не виживуть там, мешканці перших поверхів їх замордують, бабуле постійно погрожуюють. У неї вдома на лікуванні кошеня, кожен день носить його на уколи, 2-3 дні тому вона на свою пенсію простерила кошку, кошка на стаціонарі. Я не можу нікого взяти собі через особисті обставини, кожному, хто хоче допомогти поясню все в лічке. Допомога порадами для мене-чайника безцінна. Дякую!
Дуже мила кругленька дитина в розквіті своєї дитячої пухнастої краси
Изображение

Благородна маман
Изображение



Додаю сюди ж ще чотирьох дітей, щоб не плодити тем. Це котенята в моєму дворі, їм близько 2-3 місяців, кошка народила їх прямо на вулиці, було дуже холодно, одне замерзло, решта живі. Ми з сусідкою носили їм рушники, куртки, будували барикади під балконами. Їх життю в данний момент загрожують лише собаки.
Изображение
Изображение
Изображение

Але, в дворі близько 8 кошек/котів.
Изображение

Періодично когось підкидають, когось травят. Сусіди з перших поверхів скаржаться і сваряться((( Я дуже хочу пристроїти цих чотирьох котят: чорний, сірий і 2 шпротно-полосаті. Котята не виживуть на вулиці, в нас занадто багато "добрих людей" та латентних маніяків, благаю про допомогу. Кошек/котов потроху стерилізуємо, 2 кошки вже простерини, кастрований 1 кіт, в суботу ми простерили ще одну даму з цієї стаї на ім'я Марися, в неї були останні дні вагітності, багато швів, операція 300грн + стаціонар 440грн за 11 днів у Ткаченко.
Изображение

Отже, є 5 котенят, яких треба показати лікарю і якщо всі здорові, шукати їм перетримку, глистовати, мити, фотографувати та піарити. В мене є корм, наповнювач, елементарні ліки. Грошей зараз немає. Раніше я читала теми на форумі, де люди пишуть, що нема за що купити корм і не розуміла, ну як це у вас нема 45грн. А зараз розумію це прекрасно.
Прошу допомогти на перетримку та можливо лікування 5 котятам. Також шукаємо перетримку та вмілі ручки(завтра зателефоную в Гаю, можливо нас там будуть раді бачити за гроші)! Вони всі абсолютно дикі, взяти не можливо, один прокусив моєму чоловікові руку в неділю, з завтрашнього дня починаю їх підгодовувати та приручати.

Для матеріальної допомоги: КАРТКА ПРИВАТ 5168 7572 1861 3869 МАРТИНЮК А. С.
095-749-66-тридцять чотири Настя
Skype: lady_bubochka
blancanievess@ukr.net
Темка на юа.вет: http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=8&t=54707
Група вконтакті, долучайтеся! http://vk.com/club73144774
Последний раз редактировалось Білосніжка 20 июн 2014, 23:38, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Білосніжка
Зарегистрированные пользователи
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 07 май 2014, 15:22

Re: 5 прекрасних котят і кошка в небезпеці. Фінанси. Київ.

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 16:34

Сьогодні вилізле ще одне шпротеня. Нас шестеро, прошу допомогти фінансово на оплату передержки.

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
Зарегистрированные пользователи
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 07 май 2014, 15:22

Re: 5 прекрасних котят і кошка в небезпеці. Фінанси. Київ.

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 19:48

Ураааа! Я вкотре дякую Лене, яка допомогла знайти нам передержку: надзвичайно добру дівчину Аню. 063-234-44-30, Драйзера 9г. 5грн/доба + корм та наповнювач, + клітка в оренду на пару днів їм на акліматизацію.

Тепер потрібні ліки на обробку від паразитів, гроші на аренду клітки та оплату передержки. Прошу допомогти, в кого є можливість.

П.С.: котят вже шестеро, сьогодні з підвала вперше вилізло на світ божий оце щастя.

матеріальної допомоги:
КАРТКА ПРИВАТ 5168 7572 1861 3869 МАРТИНЮК А. С.

095-749-66-тридцять чотири Настя

Skype: lady_bubochka

blancanievess@ukr.net

Темки на юа.вет:
http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=8&t=54707..

http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=8&t=54606

Група вконтакті: http://vk.com/club73144774
Аватара пользователя
Білосніжка
Зарегистрированные пользователи
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 07 май 2014, 15:22

Re: 6 прекрасних котят і кошка в небезпеці. Фінанси. Київ.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 14:07

Вчора упіймали першого, того що сам з мамою живе під сусіднім домом.

21.06

Зоомагазин: мінус 106грн (Роял бебі кет 400гр, Профендер 1 тюбік, Бар'єр краплі 1шт, наповнювач-пісок 1 пачка 2,5кг - чека нема).
Такси: мінус 55грн Героїв Дніпра - Драйзера.
Передержка: мінус 50грн передплата за 10 днів (5грн/день) Аня 063-234-44-30, вул. Т. Драйзера.
Клітка в оренду без передплати 5грн/день

БАЛАНС: мінус 211грн

Грошей немає, абсолютно, сьогодні купила ліки для Рози http://vk.com/club71004725 заплатила за прийом у лікаря, купила їй Хілз і/д(всього 330грн), заплатила за передержку за тиждень та корм для свого кота(ще 300грн). Мені не має за що купити ліки, оплатити таксі, заплатити за передержку та оренду клітки ще для 5 котят. Тепер я просто чекаю допомоги, більше нічого я зробити не можу.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Сьогоднішні Новини по кошеняті. Наша передержка 10грн/кот тепер. Кошеня не їсть.

Изображение

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаю:
Сегодня 10:08
Зачисление перевода с карты ПриватБанка через «Приват24». Плательщик Sudorgina Evgeniya Valerievna
Сумма
200.00 ГРН

Дякуємо від усього серця за Вашу допомогу! Як тільки перший малюк оклімається і опікун дасть добро - піду зловлю ще парочку, думаю, що завтра!

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
Зарегистрированные пользователи
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 07 май 2014, 15:22


Вернуться в Дело сделано, спасибо всем! (отчеты о проделанной работе)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6