Відповідь ГУ ДПСС в Харківській області щодо припису встановлення заборони доступу до карантинного майданчику КП"ЦПТ"

Відповідь ГУ ДПСС в Харківській області щодо припису встановлення заборони доступу до карантинного майданчику КП"ЦПТ"

Сообщение CHORNA_ZOO » 24 июл 2020, 00:08

В черговий раз, коли ГО "Громадсько-правовий захист" приїхало до КП "ЦПТ", щоб допомогти жінці з'ясувати де ж її три кішки, при проханні надати розпорядчий документ, яким встановлено заборону доступу до карантинного майданчика у КП "ЦПТ" нам було відмовлено, але начальник відділу прилаштування та реєстрації впевнив поліцію, яку ми визвили, що цей розпорядчий документ було створено за ПРИПИСОМ ГУ ДПСС у Харківській області. Але сам документ не було надано і поліції.... Щоб встановити чи насправді був такий припис і на яких підставах, чи це знову чергова брехня від жеводерні, до ГУ ДПСС було подано інформаційний запит. Відповідь очикувана, знову БРЕХНЯ від працівників ЖЕВОДЕРНІ, ніяких ПРИПИСІВ щодо заборони доступу до карантинного майданчика ГУ ДПСС НЕ НАДАВАЛО!
Також у відповіді роз'яснюється, що в Положенні про ветеринарно-санітарни норми у притулку не обумовлено відвідування карантинного майданчика, але й заборони ніякої НЕ ПРОПИСАНО!
Наступний наш крок, це звернення до ГУ ДПСС в Харківській області щодо включення у склад комісії представників зоозахисних організацій при черговій плановій перевірці дотримання санітарно-ветеринарних умов і умов утримання тварин на карантинному майданчику, згідно ЗУ "Про захист тварин від жорстокого поводження" ст.34.
Вложения
Відповідь ДПСС про документ заборони доступу на карантинний майданчик.pdf
Відповіть ГУ ДПСС щодо припису
(753.13 КБ) Скачиваний: 9
запит щодо розпорядження про заборону.pdf
Запит щодо припису до розпорядження
(195.06 КБ) Скачиваний: 9
CHORNA_ZOO
Зарегистрированные пользователи
 
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 26 июн 2020, 13:21

Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1