СКАРГА ДО ДПСС.

СКАРГА ДО ДПСС.

Сообщение Alisa » 08 сен 2020, 17:53

СКАРГА.

Харківське комунальне підприємство КП» Центр поводження з тваринами» ( далі КП»ЦПТ»), яке розташоване за адресою: м. Харків, пр-т Гагарина, 358, було створено харківською міською радою у 2012 році для виконання заходів «Програми регулювання чисельності домашніх тварин у м. Харкові», але з моменту своєї діяльності КП»ЦПТ», та служби відлову КП «ЦПТ», а також ФО-Пи, створені саме під діяльність відлову тварин, які діють як філії КП «ЦПТ» (майже завжди використовуючи в своїй діяльності автомобілі та персонал КП «ЦПТ»), їздять по всій Східній Україні та частині Центральної і Південної України, відловлюючи тварин і звозячи їх на територію міста Харкова до КП»ЦПТ, про що свідчать багаточисельні договори, розміщені на сайті Державних Закупівль.
С 2014 по 2016 р.р. ФО-П Черніга Т.М., зареєстрований на Чернігу Тараса
та ФО-П Слободяник О.В. , зареєстрований на Слободяника
С 2017 по 2018 р.р. - ФО-П Панєвіна В.О., зареєстрований на Панєвіну Вікторію Олегівну, яка зареєстрована за адресою м. Харків, Полтавський шлях 53/ 55, офис 6, т. 067 578 75 53 ) .
В 2019 – 2020 р.р. - ФО-П Лупальцов О.С. , зареєстрований на Лупальцова Олександра Сергійовича (ін 3554202510), який зареєстрований за адресою м. Харків, Немишлянський р-н, пр-т Московський, д.248-Е, кв. 18.),
При цьому зазначені ФО-Пи переміщюють безпритульних тварин з інших адміністративних територій до Харківського КП «ЦПТ» без належних ветеринарних документів, не дотримуючись Закону України «Про ветеринарну медицину» (ст.15, п 6). «Переміщення неідентифікованих тварин, або тварин без відповідних ідентифікаційних, ветеринарних та інших супровідних документів забороняється».
Неодноразово ці порушення були зафіксовані контролюючим органом ДПСС, однак не зважаючи на зауваження і штрафи у КП «ЦПТ» ця практика продовжується.
Директор КП"ЦПТ" Цибулька ( Шаповалова) проігнорувала два "Приписи" , які були винесені ще у 2012 році ветеринарним управлінням щодо обладнання території КП»ЦПТ» дезбар'єрами відповідно до ветеринарних нормативів. Дезбарьерів при в*їзді та виїзді з зони карантину КП і досі немає.
Тим самим керівництво КП «ЦПТ» наражає на небезпеку і ставить під загрозу життя і здоров’я людей та тварин у м. Харкові. Адже існують хвороби спільні для людей і тварин (особливо сказ), а недотримання санітарних і ветеринарних правил загрожує також і довкіллю, провокуючи виникнення епізоотій.
За 2019 рік КП»ЦПТ» прийняло від ФО-П Лупальцов 646 безпритульних собак р різних міст України та само КП»ЦПТ» відловило за Договорами з міськими радами 198 собак. Загальна кількість завезених в Харків невакцінованих від сказу безпритульних собак склала 844 собаки, із яких КП»ЦПТ» повернуло в Пісочин та Коломак згідно Договору 32 собаки, а останніх євтаназувало впродовж 5-7 днів зідно внутрішніх Правил КП»ЦПТ».

В рамках своєї діяльності директор КП "ЦПТ" Цибулько та її посередники грубо порушують чинне Законодавство: частину 6 статті 15, пункти 2, 3 частини 2 статті 32 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункт 23 Правил транспортування тварин, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від16.11.2011№1402
Безпритульних собак, виловлених в різних областях України, переміщують без відповідних вимог Закону, а КП "ЦПТ" приймає їх на свою територію, не маючи на це офіційного дозволу державної ветеринарнї служби того міста, де вони були виловлені, та державної ветеринарнї служби м. Харків. Відловлені собаки не проходять карантин, кліничне та лабораторне обстеження, їх не вакцінують від сказу, не їдентифікують. Масово євтаназуючи тварин впродовж 5-7 днів, КП»ЦПТ» умисне приховуює істинніе причини їх смертності, серед яких можливо є зараження на сказ. Таким чином є велика вірогідність того, що в харківське КП"ЦПТ" привозять тварин, частина з яких є хворими чи знаходяться в інкубаційному періоді вірусних захворювань і які можуть бути переносниками небезпечніх для тварин і людей захворювань, такими як сказ, африканська чума, не типічні для нашої місцевості вірусні і зооантропонозні хвороби та паразити, яких можуть привезти на собі безпритульні тварини, що приведе до розповсюдження небезпечнмх захворювань, епізоотії та єпідемій.
(Статья 35. Застосування профілактичного карантину тварин та "Правил транпортуваннятварин".)
Деякі собаки тікають з теріторії КП"ЦПТ", як розповідають співробітники КП господарям відловлених собак, які звертаються до КП, щоб забрати своїх тварин, та не знаходять їх там.
В Харкові щорічно ( декілька раз на рік) оголошуються карантинні заходи в зв'язку зі сказом, не зважаючи на те, що майже всіх безпритультих собак и котів в місті відловили і евтаназували за 10 років безповоротнього вилову.
Були случаї, що директор Цибулько принімала в КП тварин, виловлених населених пунктах, де виникали спалахи сказу. Таким чином директор КП"ЦПТ" умисно, заради отримання прибутку КП від вилову собак по Договорам з місцевою владою у різних містах країни, наражає харків*ян на небезпеку заносу, розповсюдження та поширення епізоотій, які можуть причинити тяжкі наслідки для людей та тварин нашого міста.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15064
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron