Наше обращение к Генеральному Консулу Республики Польша в Харькове

Наше обращение к Генеральному Консулу Республики Польша в Харькове

Сообщение Alisa » 10 июн 2016, 09:43

КП "Центр обращения с животными" 5 июня в 11:48

http://vk.com/im?peers=8879921_19065421 ... 23778_2639

"Сегодня наш приют посетила делегация из Польши во главе с генеральным консулом республики Польша в г. Харькове паном Яблонским. Гости познакомились с питомцами приюта, условиями их содержания. Наш приют получил положительные отзывы от иностранных гостей".

ИзображениеИзображение
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15123
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Наше обращение к польскому консулу.

Сообщение Alisa » 10 июн 2016, 09:44

Посредине делегации стоит улыбающаяся сотрудница КП"ЦОЖ" Наталья Зозуля, родственница Ревенко и директора КП Шаповаловой. Именно Ревенко организовал нелегальные живодёрни ФОП Чернига и ФОП Слободяник, которые ездят сейчас по всей Украине и ловят собак, в том числе и домашних, а куда они их отвозят и каким образом убивают- этого пока ник то не знает. Однозначно то, что они не передают отловленных собак на карантинные площадки спецпредприятий, а убивают их где-то нелегально, естественно не передерживая ни дня и не давая возможности хозяевам забрать своих домашних собак, которых они отловили. Вот тема о Деятельности преступников и живодёров Ревенко Андрей Петрович, Чернига Тарас Миронович, Слободяник Алексей Васильевич.

ИзображениеИзображение

Все они из г. Чугуев. ОО"Лига помощи животным" подала на них заявление в полицию и завела уголовные дела по факту жестокого обращения с животными:

viewtopic.php?f=26&t=11614&p=76335#p76335

Этих монстров вырастила сама Шаповалова, ведь Ревенко - её бывший муж.
Теперь отловом собак занимается ещё её подруга Паневина, которая оформила такой же ФОП и получила лицензию на отлов. Паневина ловит собак в пригороде. В отлов попадает много домашних. Она сейчас возит и сдаёт отловленных собак в КП"ЦОЖ", где их убивают, а владельцы из пригорода даже не подозревают о том, куда исчезли их питомцы и как их спасти от смерти. Всех отловленных собак в КП"ЦОЖ" убивают и потом Шаповалова смеет показывать консулу этот конвейер смерти и нагло врать ему в глаза, рассказывая о том, что это городской приют. Считаем своим долгом открыть правду пану Яблонскому.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15123
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Наше обращение к польскому консулу.

Сообщение Alisa » 10 июн 2016, 10:03

Мы не могли оставить без наших комментариев попытку директора живодёрни Шаповаловой замылить глаза генеральному консулу Польши в г. Харькове пану Яблонском и написали официальное Обращение от "Лиги помощи животным".

Размещаем текст.

09.06.2016р.
Генеральному Консулу
Республіки Польща
у Харкові
Янушу Яблонському


З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановний пане Януш Яблонський!

Нам стало відомо, що 5 червня 2016 року Ви відвідали комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами», яке знаходиться за адресою: м.Харків, проспект Гагаріна, 358 і дали позитивну оцінку його роботі.
Вважаємо своїм обов'язком довести до Вашого відома, що директор цього комунального підприємства Юлія Шаповалова в якості основного методу регулювання чисельності безпритульних тварин практикує їх масове умертвіння і 95% тварин, які потрапили в КП вбивають, або вони гинуть від вірусних інфекцій. Це підтверджується публічною інформацією, що розповсюджується в ЗМІ. Посилання на передачу «Шустер Life»:
https://www.youtube.com/watch?v=uXynPLOFEW8
А також це видно зі звітів державних органів і відповідей на офіційні запити.
Регулювання чисельності тварин методом масового знищення суперечить не тільки європейського досвіду та міжнародним правовим актам, а й внутрішньому законодавству України - Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», іншим нормативним актам (що підтверджено незалежними експертними організаціями). Харків - єдине місто України, влада якого відмовилася від допомоги міжнародних організацій в організації Програми масової стерилізації безпритульних і домашніх тварин на користь їх вбивства.
Нам є з чим порівняти, тому що 25.11.2011 року представники різних зоозахисних організацій України відвідали муніципальний варшавський притулок "На Палюху", де за рахунок бюджетного фінансування міститься близько 3 тисяч тварин і 90% тварин, що надійшли туди протягом року, знаходять новий будинок. Так само нас вразила відсутність епідемій вірусних захворювань, налагоджена волонтерська робота, відкритість притулку для відвідувачів, професійний ПІАР тварин, активна просвітницька робота, обов'язкова стерилізація та чіпування, допомога власникам тварин.
http://animal-home.sumy.ua/mezhdunarodn ... v-varshave
http://animal-home.sumy.ua/varshavskij- ... na-palyuhu
Громадські зоозахисні організації Харкова, в тому числі Громадська організація «Ліга допомоги тваринам» і Асоціація зоозахисних організацій України, в своїх зверненнях до Президента, Прем'єр-міністра, Міністра екології, Генерального Прокурора України неодноразово вказували на цю обставину, а також на систематичні великі фінансові порушення в діяльності підприємства, очолюваного Ю. Шаповаловою. У Києві та Харкові неодноразово проводились акції протесту проти «шаповаловщіни» як явища.
Те, що діяльність харківського лже-притулку для тварин спрямована, перш за все, на їх умертвіння, не випадково. Директор Юлія Шаповалова є членом російської організації під назвою «Рух реалістичного зоозахисту», що веде активну пропаганду вбивств тварин-компаньйонів - собак і кішок - під виглядом «турботи» про їхній добробут. Основна теза зоореалізма: «Тваринам краще померти, ніж жити як громадські тварини». Одночасно звертаємо Вашу увагу, що внутрішнє законодавство України (зокрема, згаданий Закон «Про захист тварин від жорстокого поводження» та Цивільний кодекс України), включають в себе норму про те, що безпритульну тварину, на яку не пред'явлені права власності протягом 2 місяців з дня його виявлення, є власністю громади, на території якої воно виявлено. У КП "Центр поводження з тваринами" тварин, яких відловили на вулиці або здали самі власники, знищують після 7 днів перетримки (навіть молодих, здорових і неагресивних) - це підтверджується офіційними відповідями і повідомленнями керівництва КП "Центр поводження з тваринами" і міської влади. Протягом цих 7 днів тварин, тримають в карантинній зоні і відвідувачі не мають можливості побачити їх і вибрати когось в якості домашнього улюбленця, і врятувати від умертвіння. Таким чином, керівництво Комунального підприємства грубо порушує законодавство України не тільки в частині вимог гуманного ставлення до тварин, але і в частині порушення права власності, оскільки перешкоджає громадянам в реалізації їх права власності на загублену тварину.
Якщо ж співробітники КП зізнаються, що загублену тварину відловили і доставили в КП, то на господаря незаконно накладають настільки великий «штраф», що багато незаможніх власників не мають фінансової можливості викупити її.
Другий стимул, який змушує керівництво КП вдаватися до масового знищення собак і кішок, - фінансовий. КП "Центр поводження з тваринами" отримує бюджетне фінансування за кількість виловлених тварин, а оскільки робота по пошуку господарів тварин та їх влаштуванню в сім’ї організована вкрай погано, і тварин віддають за гроші, то люди вважають за краще брати здорових стерилізованих тварин безкоштовно в зоозахисних організаціях, а в КП умертвляють тварин, які скупчилися у них, щоб звільнити місце для нових відловлених. Гасла «реалістичного зоозахисту» прикривають фінансові інтереси, про що неодноразово писали ЗМІ України, а парадний фасад харківського "притулку" - прикриває конвеєр смерті.
Виходячи з отриманих нами документів з Харківської міської ради (Актів виконаних робіт між комунальним підприємством «Центр поводження з тваринами» і Департаментом міського господарства при Харківській міській раді) КП «Центр поводження з тваринами» щорічно відловлює 9 - 10 тисяч собак і кішок, причому з кожним роком кількість виловлених тварин зростає, не дивлячись на те, що візуально в Харкові їх майже немає, фактично також, і це підтвердила британська зоозахисна організація "Nature Watch", провівши в 2013 році (в квітні і у вересні) два незалежних моніторинги. При яких повідомила, що в Харкові залишилося на квітень 1800 собак, на вересень 900 собак. Не дивлячись на їх офіційний звіт і рекомендації (перейти до гуманних методів регулювання чисельності тварин методом масової стерилізації), влада Харкова з кожним роком виділяє дедалі більші суми на безповоротний вилов тварин в місті з подальшим їх знищенням, і все більше фінансування КП "Центр поводження з тваринами".
Згідно неперевіреної звітності КП «Центр поводження з тваринами» за рік знаходять господарів близько 500 тварин (приблизно 5% від виловлених), а інших умертвляють, в той час як через зоозахисні громадські організації Харкова безкоштовно прилаштовуються тисячі здорових і простерилізованих тварин на рік. Це говорить про затребуваність тварин і про незацікавленість КП в пошуку господарів для тварин. Для КП "Центр поводження з тваринами" убити тварину набагато вигідніше, ніж віддати його новим власникам, так як не потрібно витрачатися на його утримання, стерилізацію або вакцинацію. КП отримує з бюджету міста від 500 до 660 грн. за кожну голову тварини, будь-то новонароджене цуценя або кошеня, або ж доросла собака або кішка, відловлену безпрітульну тварину на вулицях міста або здану самими господарями в КП. До того ж більшість тварин, які потрапили в КП заражаються в зоні карантину вірусними інфекціями і КП не вважає за необхідне лікувати їх, а умертвляє, або вони вмирають самі. На деяких тваринах ставилися досліди - про це офіційно в ЗМІ заявили колишні співробітники і колишні волонтери КП:
https://www.youtube.com/watch?v=WY-Ouy-wEf4 (Посилання на відеозвернення колишнього співробітника КП «Центр поводження з тваринами» Галини Сень).
У 2013 році КП «Центр поводження з тваринами» на Куп'янський санітарно-ветеринарний завод здало на утилізацію 64 тонни трупів тварин. У 2014 році - 72 тонни. У 2015 році - близько 90 тонн. Це свідчить або про приписки і фінансові махінації, або про те, що вбивство як метод регулювання чисельності тварин є не тільки не гуманним, але і не ефективним, тому що з кожним роком кількість убитих тварин зростає.
Відносно посадових осіб КП «Центр поводження з тваринами» відкрито кримінальне провадження по ст.299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами) і ст.358 Кримінального кодексу України (Службове підроблення).
Це комунальне підприємство створене, матеріально укомплектовано і утримується за рахунок податків городян, але є виключно комерційним і надає тільки платні послуги. Щорічно на його утримання виділяється все більше бюджетних коштів. На 2015 рік було виділено 14 млн., з них близько 5 млн. на вилов і вбивство тварин, а на утримання тварин в КП бюджетні гроші не закладені в фінансування. Ні для городян, ні для тварин це підприємство нічого безкоштовно не робить, і не виконує ніяких соціальних завдань/функцій в місті. Все навантаження по організації пільгової і безкоштовної стерилізації, і ветеринарної допомоги безпрітульним тваринам несуть на собі громадські зоозахисних організацій та прості громадяни міста. Зоозахисні організації не мають можливості здійснювати контроль за діяльністю цього КП, так як директор КП незаконно оголосила "притулок" режимним об'єктом з обмеженнями у відвідуванні, та не пускає зоозахисників на територію КП. Фотографії всіх голів зоозахисних організацій, деяких членів громадських організацій та активних волонтерів висять на стіні в кімнаті охорони для того, щоб охоронці могли їх впізнати і не впускати.
Це підприємство не є притулком ні фактично, ні юридично. Воно приймає тварин від населення за гроші, обіцяючи знайти для них господарів, але, найчастіше, в той же день тварин знищують, так як господарів, які самі здають тварин, змушують підписати договір передачі їх тварин у власність КП, і тоді КП може розпоряджатися долею зданих тварин на свій розсуд. Також КП «Центр поводження з тваринами» не дає тварин новим господарям, а продає від 200 грн. В умовах української економіки така сума є досить велика за безпородну тварину, тому більшість тварин в КП вбивають через незатребуваність, виключно завдяки політиці підприємства, у якого в пріоритеті освоєння бюджетних коштів і отримання прибутку від своєї комерційної діяльності, а не збереження життя тваринам.
Сама директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова в інтерв'ю медіа-групі Об’єктив по місцевому телебаченню заявила, що комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» - НЕ ПРИТУЛОК, а підприємство, створене міськрадою для очищення міста від безпритульних тварин. Посилання на її інтерв'ю:
http://www.objectiv.tv/160515/naspravdi-zoo.html
Щиро сподіваємося, що Ви виважено поставитеся до інформації, яка представлена Вам співробітниками і директором КП «Центр поводження з тваринами» Юлією Шаповаловою і не дозволите маніпулювати Вашим ім'ям для створення позитивного іміджу конвеєру смерті, а дасте свою принципову оцінку практиці масового знищення тварин в стінах харківського лже-притулку і масового вбивства як способу регулювання чисельності тварин, прийнятому в Харкові.
Чекаємо на Вашу відповідь.

З повагою,
Голова правління громадської організації
«Ліга допомоги тваринам» Савченко З. Ф.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15123
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Наше обращение к Генеральному Консулу Республики Польша в Харькове

Сообщение Марина+ » 10 июн 2016, 15:34

А вот само Обращение в формате PDF, которое мы ему направили.
Вложения
ЗВЕРНЕННЯ Генеральному Консулу.pdf
(9.82 МБ) Скачиваний: 231
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Re: Наше обращение к Генеральному Консулу Республики Польша в Харькове

Сообщение irfstudio » 10 июн 2016, 21:22

Очковтерательством мы всегда умели заниматься.
Сегодня имел опыт общения с РОВД и в шоке:
на машинах ездят такие прекрасные полисмены,
а там сидят те же бакланы в старой упаковке(форме)
чтобы не бросали тень на новых )))
Аватара пользователя
irfstudio
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 508
Зарегистрирован: 21 окт 2013, 10:32


Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1