Неожиданные дополнительные условия для регистрации собак в КПЦОЖ

Неожиданные дополнительные условия для регистрации собак в КПЦОЖ

Сообщение Alisa » 25 ноя 2016, 19:31

Из этого ответа выходит, что если владелец хочет зарегистрировать свою собаку в КП "Центр обращения с животными" (в живодёрне), то он должен подать заявку в КП "ЦОЖ" и в течении 10 дней в дом к хозяину собаки должны прийти инспектора живодёрни, в которой убивают по 25 тысяч собак в год, и оценить условия проживания собаки. А если живодёрам что-то не понравится, то они откажут в регистрации. И на этом основании КП "ЦОЖ" может составить пару протоколов (за то, что собака не зарегистрирована) и подать в суд Протокол по ч.2 ст.154 КУоАП о конфискацию животного за то, что оно не зарегистрировано.
Вложения
ymiZibs9irs.jpg
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 14563
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Неожиданные дополнительные условия для регистрации собак в КПЦОЖ

Сообщение Alisa » 25 ноя 2016, 19:32

Ну и как обычно Шаповалова тщательно скрывает все внутренние положения своего лже-приюта- значит ей есть что скрывать.
Вложения
fbLmPrSDzjo.jpg
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 14563
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Неожиданные дополнительные условия для регистрации собак в КПЦОЖ

Сообщение Марина+ » 26 ноя 2016, 01:32

Живодери в своїй діяльності все більше порушують права громадян.
Ю. Шаповалова (директор КП "ЦПзТ") постійно видає Накази, які суперечать (не відповідають) діючому законодавству України і порушують права громадян.
Тепер і конституційне право живодери зневажають...

А ЯК ЖЕ ст.30 Конституції України???

Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.

Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.


Які підстави є в живодерів на огляд приміщення? В якому Законі це визначено?
Чому ми маємо пускати до себе в помешкання якихось гицелів?
І які саме критерії оцінки відповідності житлових умов умовам утримання тварин, які відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям???
Невже живодери мають такі фахові знання і здатні робити такі висновки? Та найголовніше - невже вони мають право порушувати недоторканість житла?
Якщо ні - то при відмові людини впустити живодерів до свого житла для "перевірки умов утримання тварин" КП "ЦПзТ" НЕ МАЄ ПРАВА відмовляти в реєстрації тварин.

Цікаво було б почитати Порядок реєстрації домашніх тварин в м.Харкові (яким визначаються обов'язки власників тварин). Адже Конституцією України визначено, що всі нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян повинні бути оприлюднені (в іншому випадку вважаються нечинними).

Стаття 57 Конституції України.
Кожному гарантується право знати свої права і обов'язки.

Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.

Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними.


Але ж при цьому вказане Положення не лише не доведено до громадян у встановленому законом порядку (не оприлюднено), як це передбачено Конституцією України. А являється навіть ЗАСЕКРЕЧЕНИМ. Службовою таємницею...

І це правова держава?
Чи Шаповалова живе за власними "законами", які сама і пише? І намагається встановити власноруч написані нею правила для інших громадян і змусити їх жити саме за її правилами???
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 889
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Re: Неожиданные дополнительные условия для регистрации собак в КПЦОЖ

Сообщение Djuliya » 26 ноя 2016, 08:25

а на каком основании я должна пускать в квартиру посторонних, тем более из КП? Всем известно, что там работают люди с сомнительным и криминальным прошлым. А если произойдет ограбление квартиры? В числе подозреваемых будут и сотрудники КП, которые настаивают на посещении квартир..............
Аватара пользователя
Djuliya
Зарегистрированные пользователи
Опекун
 
Сообщения: 3602
Зарегистрирован: 18 май 2012, 20:04


Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1