Заявление в ДПСС

Заявление в ДПСС

Сообщение Alisa » 17 июл 2019, 14:06

В Украине приобретает все большую популярность коммерческий отлов собак частными предпринимателями.
В частности ФО-П Лупальцов в лице Лупальцова Александр Сергеевич ( ин 3554202510) , зарегистрированный по адресу г. Харьков, Немышлянский р-н, пр-т Московский, д.248 -Е, кв. 18. подписал договор от ( указать дату и номер договора , если есть) с славутичским городским советом на отлов ( указать количество собак или сумму в договоре). Стоимость отлова 1 собаки составляет-?
По мнению международных и украинских зоозащитных организаций отлов небольшого количества животных не влияет значительно на их численность в населенном пункте и очень быстро восстанавливается за счет тех бездомных животных, которые не были отловлены и продолжают размножаться и за счет тех домашних, которых выбросили владельцы, которые не имеют возможности простерилизовать своих сук и пристроить потомство от них. Международные специалисты считают, что без системного комплексного подхода к решению проблемы бездомных животных, который включает в себя несколько составляющих, невозможно эффективно решить проблему бездомных животных и это подтверждается опытом всех стран бывшего СССР, которые до сих пор не решили эту проблему, применяя только безвозвратный отлов с последующей эвтаназией.

Международный метод регулирования численности бездомных животных включает в себя:

1. Массовую стерилизацию домашних и бездомных животных.
2. Организация приютов разных форм собственности.
3. Регистрация и идентификация.
4. Информационно- просветительская работа с владельцами домашних животных о людьми, опекающими бездомных животных о недопустимости бесконтрольного размножения животных и их стерилизации.
5. Воспитательная и образовательная работа с детьми в учебных учреждениях.

Для скорочення чисельності тварин застосовують два відомих у світі методи:

1. Безповоротній вилов ( вилучення з середовища проживання з подальшим знищенням тварин або їх розміщенням в притулку і подальшим прилаштуванням).
Оскільки притулку в смт Буди немає, то всі відловлені тварини будуть знищені, так як у смт Буди немає притлку.
2. ОСВ (отлов - стерилізація - вакцинація від сказу і повернення на місце проживання ).

У разі вибору методу безповоротного вилову необхідно укладати договори про вилов з підприємствами, що мають повноваження відловлювати тварин і щороку витрачати бюджетні кошти на вбивство безпритульних тварин, тобто боротися з наслідками проблеми, не впливаючи на її причини. При відлові безпритульних собак ловці підприємства часто відловлюють разом з бродячими і домашніх, так як для них не важливо вирішення проблеми у нашому місті, а важливо набрати кількість тварин відповідно до Договору з місцевою радою, за яких вони отримують оплату. Це викликає обурення власників домашніх тварин, а із місцевого бюджету доводиться оплачувати відлов домашніх собак поряд з безпритульними. Такий підхід не вирішує проблему постійної появи нових безпритульних тварин на вулицях нашого міста.
Періодичні разові акції по вилову невеликої кількості собак без системної роботи по постійному скороченню чисельності тварин гуманними методами не принесуть результату, так як популяція собак дуже швидко відновиться за рахунок їх безконтрольного розмноження та викидання потомства від домашніх тварин на вулицю. Не ефективні і не гуманні дії міської влади безсумнівно підірвуть імідж керівництва міста та однозначно визвуть обурення небайдужих до тварин жителів Славутича, та власників тварин із залученням міжнародної громадськості, як це відбувається в деяких містах, де мають місце негуманні методи вбивства тварин.


Зоозащитные организации хорошо владеют информацией о деятельности коммунального предприятия"Центр обращения с животными", далее КП"ЦОЖ" ( г. Харьков, пр-т Гагарина, 358), которое занимается отловом и массовой эвтаназией животных не только в г. Харьков, но и по всей Украине. ФО-П Лупальцов является бывшим ловцом, а ныне бизнесс-партнером и представителем харьковского КП"ЦОЖ", который рассылает предложения и заключает коммерческие договора на отлов с городскими и поселковыми советами, а потом привозит собак в КП"ЦОЖ" для эвтаназии.

В деятельности ФО-П Лупальцова есть ряд нарушений.


При залученні іногородньої організації по вилову тварин м. Славута повинно забезпечити карантинний майданчик.

Згідно с "Законом про ветеринарну медицину" у разі регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом їх вилову та вивезення з території населеного пункту на стерілізвцію Виконавець послуг (ГО або КП) та Замовник (орган місцевого самоврядування) повинні дотримуватись наступного:
1.Виловлені на певній адміністративній території тварини для їх подальшого перевезення Виконавцем повинні мати ветеринарні документи, оформлені відповідно до законодавства України.
2.Замовник повинен мати карантинний майданчик на адміністративній території, де був здійснений вилов тварин для подальшого їх карантинування під наглядом державного ветеринарного лікаря, який здійснює кліничний огляд кожної тварини, щеплення від сказу, лабораторні дослідженя, протипаразитарні обробки, иднтифікацію, заповнює індівідуальні картки на кожну тварину.
3.Виконавець повинен мати карантинний майданчик на адміністративній території, де здійсненює згідно Договору комплекс ветеринарних послуг відловленим тваринам.
4.Після терміну карантинування Замовник і Виконавець повинні звертаєтися до Державної ветеринарної служби (або Держпродспоживслужби) для оформлення ветеринарних документів для перевезення виловлених безпритульних тварин.
5.Отримані від державної ветеринарної служби (Держпродспоживслужби) ветеринарні документи разом з товарно-транспортними накладними Відправник і Замовник повинні передати Перевізникові ( в данному випадку Виконавцю).

ЗАКОН "ПРО ВЕТЕРИНАРНОУ МЕДИЦИНУ"


Стаття 15. Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за переміщенням тварин

1. Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за тваринами, що переміщуються за межами потужностей (об'єктів), де вони утримувалися, здійснюється відповідними державними органами ветеринарної медицини.
2. Державні ветеринарні інспектори й офіційні ветеринарні лікарі контролюють дотримання вимог щодо ідентифікації, обігу та переміщення тварин, включаючи ветеринарні документи, які потрібні при переміщенні або транспортуванні тварин.
3. Система реєстрації тваринницьких потужностей (об'єктів), система ідентифікації тварин та порядок ведення обліку даних про переміщення тварин повинні давати можливість чітко ідентифікувати тварин і відстежувати потужності (об'єкти) їх походження, переміщення та обігу.
4. Завантаження, розвантаження або перевантаження тварин на транспортний засіб дозволяється тільки в тих місцях, які мають потужності, відповідні ветеринарно-санітарним заходам.
5. Оборот тварин, хворих хворобою, яка підлягає повідомленню, або щодо яких є підозра про захворювання таку хворобу, забороняється. Будь-які переміщення тварин можуть здійснюватися тільки з дозволу відповідного головного державного ветеринарного інспектора.
6. Переміщення неідентифікованих тварин або тварин без відповідних ідентифікаційних, ветеринарних та інших супровідних документів забороняється.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ТВАРИН.

Стаття 32. Видача відповідних ветеринарних документів

2) ветеринарні документи: ветеринарні свідоцтва (для України - форми N 1, N 2)
3) ветеринарні довідки - при переміщенні в межах району.

Ветеринарні документи включають також ветеринарні картки та / або ветеринарно-санітарні паспорти на тварин.
7. Підставою для відмови у видачі та анулювання ветеринарних документів є:
1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті);
2) неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;
3) відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантин, відповідних досліджень та / або експертного висновку. [/ i] [/ b]

Орган місцевого самоврядування повинен забезпечити наявність відповідного карантинного майданчика, на якому повинен працювати спеціаліст дежавної ветеринарної медицини та інші працівники, які будуть доглядати за тваринами на протязі 40 діб, доки тваринам будуть проведені всі необхідні кліничні, лабораторні дослідження, ветеринарні обробки від зовнішніх та внутрішніх паразитів та щеплення від сказу. І лише після оформлення відповідних документів на тварин та дозволу від Держпродспоживслужби на їх перевезення з однієї адміністративної території на іншу — ГО чи КП зможе перевезти тварин з м. Славутич до м. Харків.
До того ж при вилові тварин порушується право власності на майно, якою є згідно Закона України домашня тварина

ГК Стаття 180. ПОРУШЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ТВАРИН
"Тварини є особливим об'єктом цивільних прав. На них поширюється правовий режим речі, крім випадків, встановлених законом".


Також при затриманні бездоглядної тварини вони порушують Цивільний кодекс Стаття 340. БЕЗДОГЛЯДНА ДОМАШНЯ ТВАРИНА
зобов'язані «…негайно повідомити про це власника і повернути її. Якщо власник бездоглядної домашньої тварини або місце його перебування невідомі, особа, яка затримала тварину, зобов'язана протягом трьох днів заявити про це органові місцевого самоврядування, який вживає заходів щодо розшуку власника».

А отже, надати власникам можливість знайти і забрати свою собаку на протязі двох місяців (а в цей час забезпечити відповідальне утримання тварин в належних умовах з забезпеченням доступу до їжі та води та з дотриманням ветеринарно-санітарних норм).

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про захист тварин від жорстокого поводження
Стаття 24. Вилов та тимчасова ізоляція домашніх тварин.

Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам із дозволу ветеринарної установи після пред'явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.

Виловлені бродячі домашні тварини протягом п'яти днів з дня їх вилову утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути передані спеціалізованим організаціям за їх бажанням для передачі їх у спеціалізовані притулки.

Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та в користуванні.

Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам із дозволу ветеринарної установи після пред'явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.

Виловлені бродячі домашні тварини протягом п'яти днів з дня їх вилову утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути передані спеціалізованим організаціям за їх бажанням для передачі їх у спеціалізовані притулки.

Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та в користуванні.


Для здійснення вилову собак в м. Славутич та транспортуванні їх до Харкова необхідно оформити такі документи:

1. Договір на вилов собак між Замовником та Виконавцем.
2. Акти виконаних робіт з вилову собак в м. Славутич.
3. Докази факту вилову собак в м.Славутич (фото і відеофіксація всіх відловлених собак).
4. Індивідуальні картки на кожну собаку з описом статі, окрасу, породи, віку, розміру кожної відловленої собаки, а також результами обстеження їх державним ветеринарним фахівцем, який повинен надати свій висновок щодо стана здоров'я кожної собаки, а також внести в картку результати лабораторних досліджень.
5. Справки ( чи їх копії) про вакцінацію від сказа з індивідуальними номерами антирабічних вакцин.
6. Копії офіційних дозволів від державних ветеринарних лікарів Держподспоживслужби на транспортування собак з Ірпеня до Луцька і назад.
7. Список номерів бірок (і їх кольор), які повинні були прікріпити на вухи собакам під час транспортування в Харків для їх ідентифікації.
8. Акти прийома-передачи собак після доставки їх из Славутича в Харків.

Прилагаю:
1. Копию пропозиции от ФО-П Лупальцов
2. Копию Договора между Лупальцовым и городским советом г. Славутич.
3. Витяг с единого державного реэстру юридичных осиб, физичних осиб- пидприэмцив та громадських формувань.
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Re: Заявление в ДПСС

Сообщение Alisa » 19 сен 2019, 22:26

Список квед, по которым работает Лупальцов

Код КВЕД 01.70 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг;
Код КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту;
Код КВЕД 82.99 Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у.;
Код КВЕД 96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у.;
Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;
Код КВЕД 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
Код КВЕД 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
Код КВЕД 52.10 Складське господарство;
Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний);
Код КВЕД 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки;
Код КВЕД 75.00 Ветеринарна діяльність;
Код КВЕД 38.22 Оброблення та видалення небезпечних відходів
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18


Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron