Заявление на Шабуниных по ст. 299 и 190 УКК

Заявление на Шабуниных по ст. 299 и 190 УКК

Сообщение Alisa » 01 июл 2020, 13:34

ЗАЯВА
про вчинене кримінальне правопорушення

Моя знайома Наталя , що проживає за адресою м .Харків, вул. Амосова, 5/537 Постійно допомагає безпритульним тваринам в цьому районі. Вона мені сказала, що необхідна допомога приватному притулку для тварин, в який вона віддає знайдених безпритульних хворих кішок і кошенят. Я погодилася допомагати і оплачувати стерилізацію і лікування кішок в цьому притулку. Власниками притулку є подружжя Шабутіних - Ганна і Володимир, які проживають за адресою: м.Харків, вул. Немишлянська, 275 (де і знаходиться згаданий притулок для тварин). З ними проживає дочка Катя.
Зараз я живу за межами України, тому з жовтня 2018 року стала допомагати цьому притулку фінансово.
У липні 2019 р Ганна попросила мене купити фарш для тварин. Я їй дала 300 гривень готівкою і переслала 500 гривень на карту Приват-банк її чоловіка - Шабутін В.Н. 5168757377041548.
За ці 800 гривень вона не надіслала жодного звіту.
Також вона знайшла в інтернеті морозильну камеру (бувшу у вжитку) за 900 гривень для зберігання м'ясних продуктів для тварин і попросила мене оплатити її покупку. Я дала їй гроші на купівлю морозилки.
Коли я цікавилася чеками за інші покупки, вона писала, що їй не видають чеки за продукти для тварин і надіслала кілька фото крупи і курячих субпродуктів.
А через місяць Ганна стала просити мене купувати тваринам сухий корм, пояснюючи це тим, що кішки не хотіли їсти кашу.
Я щомісяця купувала в інтернет-магазині "Murzikin" сухі корми, консерви для кошенят, наповнювач з доставкою за адресою: вул. Немишлянська, 275. В якості звітів Наталія висилала мені фото кішок. За цим фото не було зрозуміло, де і коли вони були зроблені і чи це ті кішки, які проживають в притулку, якомум я допомагаю. Ми з Наталею переписувалися по Вайберу. Наташа постійно писала про те, що кількість кішок збільшилася до 45 і всі вони дуже худі і хворі, тому їм потрібно більше їжі. Я купувала для притулку з кожним місяцем все більше кормів.
З листопада 2018 року я стала оплачувати стерилізацію кішок, яких приносили Наталя і Ганна. Стерилізація проходила за домовленістю з лікарем Дмитром Олександровичем в Дільничній державній лікарні ветеринарної медицини № 3 Індустріального і Немишлянського району ( вул. Кемеровська, 36 А).
Так само Ганна кілька разів просила у ветлікаря Дмитра Олександровича кошти для обробки 30 кішок від зовнішніх і внутрішніх паразитів, а я оплатила вартість цих препаратів.
Потім Ганна просила у ветлікаря закупити противірусні вакцини для 30 кішок. Я попрохала ветлікаря, щоб він сам поїхав і вакцинував всіх тварин, але Ганна категорично відмовилася, щоб лікар приїхав до неї додому.

Нещодавно я приїхала до Харкова і 12 листопада я зателефонувала Ганні і попросила відвідати її притулок, який я фінансувала протягом року, щоб переконатися в наявності тварин і подивитися на їх стан і умови утримання. Ганна категорично відмовилася мене приймати. Мене це насторожило і 2 грудня я з подругою Аллою Абраімовою поїхала до притулку Ганни і Володимира, який знаходиться на вул. Немишлянська, 275. На території домоволодіння Ганни я не побачила кішок, а тільки почула гавкіт собак. Я завітала до сусідів Ганни і поспілкувалася з ними. До мене вийшли сусіди з трьох найближчих будинків і розповіли, що у Ганни постійно з'являються кішки у великій кількості, за якими ніхто не доглядає, не лікує, не годує, тому вони розходяться по найближчих вулицях. Багато з них помирають від хвороб. За словами сусідів протягом року 7 кішок Ганни збили машини. У будинок вони кішок не впускають навіть взимку, тому тварини замерзали на вулиці. Всіх сусідів обурює безвідповідальне і жорстоке поводження з кішками всіх членів цієї родини. На претензії сусідів про поганий догляд за тваринами, вони відповідають хамством. Багатьох кішок забрали сусіди з жалості, а решта безслідно зникли, але постійно з'являються нові. Періодично у них також з'являються і зникають собаки, яких вони постійно випускають в самовигул, що заборонено "Правилами утримання домашніх тварин в м Харкові". Собаки дуже голодні і багато сусідів їх підгодовують з жалості.
Сусіди мені також повідомили, що бачили, як Ганні привозили корми, які я замовляла, а потім вона відносила їх в магазин "24" на вул. Тракторобудівників, на продаж. У магазині "24" підтвердили, що Ганна здавала на продаж їм саме ті корми, які я замовляла. У магазині я сама побачила банку паштету для котів "Чудо-блюдо", яку я для них замовляла в останній раз.
При здачі кормів на реалізацію в магазин "24" Ганна сказала, що працює на фірмі з виробництва кормів для тварин.
Наталя писала мені слізні пости з проханням про покупку сухих кормів для виснажених хворих тварин, яких, нібито, в притулку проживає 45 кішок, а дочка Ганни, Катя, говорила сусідам, що у них на той момент було всього 12 кішок. Сусіди Ганни розповіли, що в серпні 2019 року до них приїжджала поліція і Володимир давав пояснення, після чого всі кішки відразу зникли, але не дивлячись на це Ганна і Наталя продовжували просити у мене все більше кормів для неіснуючих кішок. У листопаді 2019 роки я закупила на прохання Наталії та Ганни 6 мішків корму "Пан кіт" і 15 банок консервів для кошенят.
Оплачені мною рахунки за щомісячними закупівлями кормів і товарів для тварин на суму 18 884 грн. за накладними з доставкою за вказаною адресою може підтвердити інтернет- магазин "Murzikin" - сайт магазину: https://murzik.in.ua/

Телефон Ганни Шабутіної- 0734992178;
Телефон Володимира Шабутіна - 0500146405;
Телефон Наталії - 0995265291.
Ветеринарний лікар Дільничної державної лікарні ветеринарної медицини № 3 Індустріального і Немишлянська району - Дмитро Олександрович, якому я оплачувала стерилізацію кішок - м.т. 09 99 867 849
Телефон моєї подруги Алли Абраїмової, з якої я їздила в притулок Анни і Володимира і спілкувалася з сусідами - 050 690 16 90
Показання свідків готові дати кілька сусідів Ганни і Володимира Шабутіних. Одна з них Наталія Орлова ( її тел. 050 633 53 92).

Такі дії Ганни та Володимира Шабутіних є жорстоким поводженням з тваринами та шахрайством.
В зв`язку з вчиненням Ганною Анатоліїївной Шабутіной та Володимиром Шабутіним кримінальних правопорушеннь ( жорстокого поводження з тваринами та шахрайство), на підставі ст.2, ст.214, ст.215 КК України, ст.190, ст.299 КК України

ПРОШУ:
1. Прийняти та зареєструвати цю заяву про вчинене кримінальне правопорушення.
2. Відкрити кримінальне провадження за ст.190 КК України за фактом шахрайства та ст.299 КК України за фактом жорстокого поводження з твариною — присвоїти номер кримінального провадження та досудове розслідування злочину здійснити у формі досудового слідства, вжити всіх передбачених законом заходів для встановлення події кримінального правопорушення та особи, яка його вчинила.
3. Невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї Заяви (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення - внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування.
4. Про виконання п.1, п.2, п.3 цієї Заяви (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення, тобто про: прийняття, реєстрацію, внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочате розслідування, присвоєння номеру кримінального провадження прошу повідомити на офіційну вказану адресу: м. Харків, вул. Салтовське шоссе, д 256 кв. – надіслати офіційний документ про дату та номер відкритого кримінального провадження, тощо (витяг з ЄРДР).
До заяви додаю пояснення та копії накладних з інтернет- магазину "Murzikin" .



Дата підпис Прізвище.І.П
Изображение
Аватара пользователя
Alisa
Лига помощи животным
Модератор
 
Сообщения: 15565
Зарегистрирован: 23 фев 2012, 19:18

Вернуться в Письма и запросы от зоозащитников по фактам жестокого обращения и не только

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron