Необходимо массово стерилизовать бездомных животных - харьковские зоозащитники

Необходимо массово стерилизовать бездомных животных - харьковские зоозащитники

Сообщение Марина+ » 13 мар 2017, 21:22

Статья на сайте Misto.kh.ua

Необходимо массово стерилизовать бездомных животных - харьковские зоозащитники

Как мы уже писали, в Харькове прошел круглый стол зозащитников и коммунальщиков. Мы решили пообщаться с организатором этого мероприятия Мариной Сурковой, вице-президентом Асоциации зоозащитных организаций Украины.

Расскажите нам Ваши впечатления от круглого стола?

Круглий стіл був доволі конструктивним. На жаль, не було ключових фігур з міськради та КП "Центр поводження з тваринами". Запрошували особисто директора Департаменту житлового господарства Нехорошкова та директора КП "Центр поводження з тваринами" Шаповалову, оскільки у зоозахисників, волонтерів та містян накопичилося дуже багато запитань до них. Були присутні представник міськради Вікторія Богатир, яка була автором Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Харкові 2007-2012 років, а також наступної Програми з такою ж назвою на 2013-2017 роки, які мають полярно різні позиції щодо методів регулювання безпритульних тварин. В першій програмі механізмом є біостерилізація з вакцинацією та кліпсуванням, а наступна програма закріпила безповоротний відлов безпритульних тварин з подальшим їх знищенням (оскільки Харків не має притулку).

Кто еще присутствовал на круглом столе?

На круглий стіл була запрошена представниця ЛКП "Лев" Ірина Шевченко. Вона поділилася з нами позитивним досвідом гуманної програми регулювання чисельності безпритульних тварин, яка назараз діє в місті Львів. Також всі бажаючі мали змогу висловити свої думки з приводу діяльності КП "Центр поводження з тваринами" і ставити питання один одному. Було багато запитань до гості зі Львова, оскільки презентація Львівської програми викликала багато позитивних емоцій. Багато питань також було до комунальників та представниці Департаменту житлового господарства. Особливо від волонтерів, які потерпають від дій комунальників.

И какие предварительные результаты этого мероприятия?

За результатами "круглого столу" було вирішено опрацювати більш детально наші пропозиції по реформуванню діяльності КП "Центр поводження з тваринами" на робочій зустрічі. Також депутати Харківської міськради, зокрема Наталія Коваленко, будуть подавати на розгляд Харківської міської ради проект нашої комплексної Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами біостерилізації в м.Харкові на 2017-2021 роки. Дана програма включає в себе комлексний підхід до вирішення питання. Як я зазанчила під час виступу: на даний час КП витрачає величезні кошти на ліквідацію наслідків, знищуючи десятки тисяч тварин, що є не лише негуманним, а й виховує в людях зневажливе ставлення до життя живих істот. Витрати з міського бюджету будуть нескінченними, якщо не впливати на причину появи безпритульних тварин на вулиці.

Необхідно масово стерилізувати як безпритульних тварин так і власницьких. А також проводити інформаційно-просвітницьку діяльність серед населення, роз'яснюючи людям про користь стерилізації, та ввести в шкільну програму уроки доброти на яких виховувати в дітях доброзичливе ставлення до тварин (в тому числі безпритульних), відповідальність за них та повагу до життя живих істот. Лише при комплексному підході до вирішення питання ми зможемо досягнути результату гармонійного співіснування людей та тварин.

Автор: Александр Кузьменко
Источник:
http://misto.kh.ua/main/5215-kruglyy-st ... tniki.html
Аватара пользователя
Марина+
Лига помощи животным
Администратор
 
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 22:17

Вернуться в Сюжеты с нашим участием в СМИ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron