Робоча зустріч в виконкомі Криворізької міськради

          06.06.2017 року в приміщенні Криворізької міської ради відбулася робоча зустріч з начальником управління благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської ради Іваном Карим щодо питання регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. 

          На засіданні були присутні: віце-президент АЗОУ Суркова Марина, член Правління ГО "Ліга допомоги тваринам" Подвойська Ірина, голова ГО "Промінь життя" (м.Кривий Ріг) Яна Фіненко, член ГО "Промін життя" Юлія та волонтери Кривого Рогу: Олег, Олеся. Обговорили будівництво в м.Кривий Ріг Центру перетримки, реабілітації та адопції безпритульних тварин, яке вже почалося. 
Доречі, до початку зустрічі ми побували на будівництві цього Центру.

 

 

Іван Карий зазначив, що в найближчі дні він разом з волонтерами Кривого Рогу планує здійснити робочу поїздку до м.Львів з метою ознайомлення з діяльністю ЛКП "Лев", яке наразі в Україні є прикладом ефетивного та гуманного вирішення питання чисельності безпритульних тварин. Також і волонтерам і міськраді Кривого Рогу імпонує гуманна Програма Львова (в сфері поводження з тваринами), а тому дуже цікавий досвід Львовав цій сфері.

Ми в свою чергу наголосили на необхідності облаштування в місті Центру стерилізації (в межах міста для зручності містян) з метою впровадження пільгової стерилізації власницьких котів та собак. Адже необхідно в першу чергу впливати на джерело поповнення безпритульних тварин - запобігати народженню непотрібного потомства котів та собак. 

Іван Карий також зазначив, що вважає за необхідне створити в м.Кривий Ріг єдину електронну базу реєстрації домашніх тварин та наголосив на необхідності ідентифікації собак (за допомогою жетонів або чипування). 

 

До повного завершення будівництва ще далеко, а питання регулювання чисельності безпритульних тварин необхідно вирішувати якомога скоріше, тому Криворізькою міськрадою розглядається також можливість співпраці з австрійською організацією "Чотири лапи" (яка їздить по містам України і безкоштовно стерилізує безпритульних тварин за договорами про співпрацю з міськрадами).