Робоча зустріч з головою Старосалтівської селищної ради

07 червня відбулася робоча зустріч віце-президента Асоціації зоозахисних організацій України Марини Суркової та члена правління ГО "Ліга допомоги тваринам" Ірини Подвойської з головою Старосалтівської селищної ради Харківської області) Коноваловим Едуардом Павловичем. 

Обговорили гуманні методи регулювання чисельності безпритульних тварин і співпрацю селищної ради в цій сфері з волонтерами. 

Дійшли згоди, що регулювати чисельність тварин необхідно лише гуманним методом стерилізації, до того ж він є єдиним ефективним і законним методом. 

Обговорили необхідність застосування комплексного підходу до вирішення цього питання: стерилізація/вакцинація за бюджетний кошт безпритульних тварин, пільгова стерилізація власницьких котів та собак, просвітницька робота з населенням та уроки доброти в школах. Адже лише при комплексному підході будемо мати результат. 

Недопущення народження непотрібного потомства - найголовніший крок до скорочення чисельності безпритульних тварин. А тому забезпечення пільгової стерилізації для власників домашніх тварин (в комплексі зі стерилізацією безпритульних собак та котів) є запорукою ефективності роботи в зазначеному напрямі.