ДЯКУЄМО ПАТРУЛЬНИМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!!!

        Сьогодні представники громадської організації "Ліга допомоги тваринам" побували в Управлінні патрульної поліції м.Харкова та висловили свою вдячність патрульним поліцейським за співпрацю з громадськістю, сумлінне виконання службових обов'язків, оперативність і швидкість реагування в складній ситуації, а також врятовані життя тварин, і нагородили подяками сержантів поліції Євдокіменко Д.Р., Байрамашвілі Д.Т., Посохова В.М. і старшого лейтенанта поліції Карпова А.А. 

       3 травня 2017 року поліцейські роти №1 батальйону №3 сержанти поліції Євдокименко Д.Р. і Байрамашвілі Д.Т. запобігли жорстокому поводженню з тваринами, і в тісній співпраці з громадськістю: членами громадських організацій "Ліга допомоги тваринам" і "Порятунок тварин Харків" врятували життя тварин, яких представники КП "Центр поводження з тваринами" незаконно відловили і перевозили з порушенням Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.11р., Закону України "Про ветеринарну медицину" та Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (в щільно закритих пластикових сумках, що загрожувало життю тварин).

       8 травня 2017 поліцейські роти №8 батальйону №4 сержант поліції Посохов В.М. і старший лейтенант поліції Карпов А.А. запобігли жорстокому поводженню з тваринами, і також в тісній співпраці з громадськістю: членами ГО "Ліга допомоги тваринам" і волонтерами, прибувши на виклик врятували життя тварин - кошенят, яких, всупереч Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" власник будинку тримав кілька днів в замкнутому підвалі без води і їжі. 

        Ці поліцейські є прикладом для своїх колег.